ANGIELSKI


Kursy języka angielskiego za granicą

Świat współczesny został zdominowany przez jeden język -angielski.

Wynika to, z ogromnych wpływów najpierw Wielkiej Brytanii, a następnie Stanów Zjednoczonych. Językiem angielskim posługuje się najwięcej ludzi na świecie. Jest powszechnie stosowany w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii.

Język angielski należy do oficjalnych języków ONZ, posługują się nim dyplomaci I politycy. Stał się językiem businessu i nauki. Większość filmów kręcona jest w tym języku.

Co raz więcej uczelni nie tylko w Europie oferuje naukę w języku angielskim mimo, że obowiązuje w nich inny język urzędowy. Możemy obserwować jak słowa z języka angielskiego przenikają do języków narodowych zastępując te dawniej używane.


Te wszystkie wymienione wyżej fakty powodują że język angielski nazywany jest językiem uniwersalnym.

Posługiwanie się językiem angielskim we współczesnym świecie staje się już obowiązkiem i koniecznością. Braki w tej dziedzinie wykluczają ze społeczności międzynarodowej. Zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę możliwości jakie daje internet.

Aby ułatwić Państwu naukę języka angielskiego przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów językowych za granicą.

Nauka języka obcego za granicą przenosi proces edukacji w inny wymiar. Zmusza uczącego do ciągłego posługiwania się tym językiem, nie tylko w trakcie prowadzonych zajęć. Na ulicy, w sklepie czy w kontaktach z innymi studentami lub z lokalnymi mieszkańcami danego miasta - wszędzie tam mają Państwo kontakt z żywym językiem w jego naturalnym środowisku.

Nauka odbywa się więc cały czas od momentu przebudzenia się do pójścia spać.

Oferujemy naukę języka angielskiego w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Irlandia, Australia, Kanada, Malta.


Nauka odbywa się na różnych stopniach zaawansowania i intensywności, tak aby jak najlepiej dostawać ją do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, że czasem zachodzi potrzeba doskonalenia języka z zakresu jednej konkretnej dziedziny.


Przygotowaliśmy więc specjalistyczne kursy biznesowe, przygotowujące do egzaminów językowych, kursy dla nauczycieli języka, kursy młodzieżowe wakacyjne, a także kursy języka branżowego, np. dla lekarzy, pielęgniarek, pilotów, personelu lotniczego, itd.


Również dla osób, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc naukę i pogłębianie swoich zainteresowań oferujemy kursy łączone. Takie kursy doskonalą nie tylko umiejętności językowe ale również pozwalają na wspaniałą zabawę i realizowanie własnych pasji.


Chcąc jak najbardziej dostosować kursy do Państwa potrzeb oferujemy różne formy zakwaterowania.

Można zamieszkać w hotelu, co danej z pewnością największą swobodę, lub zdecydować się na rezydencje. Rezydencja przypomina trochę hostel w którym mieszkają uczniowie danej szkoły.

Trzecią opcją jest homestay, czyli możliwość zamieszkania u współpracującej z nami rodziny. Wiemy, że rodziny witają kursantów bardzo sympatycznie i pomagają im zaaklimatyzować się na nowym miejscu.

Wszystko to sprawia, że na pewno są Państwo w stanie wybrać coś dla siebie, aby osiągnąć językowy sukces!