FRANCUSKI

Kursy języka francuskiego za granicą

Francja kojarzy się nam głównie z dobrym winem wykwitną kuchnią, awangardą kulturową, intensywnym nocnym życiem.

Należy jednak pamiętać, że Francja to obok Niemiec główny kraj Unii Europejskiej o olbrzymi znaczeniu politycznym i gospodarczym. Z tego względu wiele polskich firmy myśli o nawiązaniu kontaktów handlowych z tym partnerem. Poszukują oni specjalistów, którzy oprócz wiedzy z własnej dziedziny i umiejętności języka angielskiego będą posługiwać się też językiem francuskim.


Należy też pamiętać, że mieszkańcy Kanady i wielu byłych kolonii francuskich posługują się tym językiem. Z tych powodów warto nauczyć się języka francuskiego.

Jednak to nie wszystkie motywy, które zachęcają do zdobycia umiejętności posługiwania się językiem francuskim. Paryż to stolica mody, światowe centrum kultury. W Paryżu zobaczyć można wiele najcenniejszych zabytków świata. To w tym mieście tworzyli i tworzą wybitni artyści. To swoisty klimat nocnego życia i awangardy kulturowej. Paryż to również miasto zakochanych, a francuski jest uznawany za język miłości.


Chcielibyśmy zaoferować Państwu naukę języka francuskiego na kursach organizowanych we Francji lub w Kanadzie.

Proponujemy połączenie nauki z poznawaniem francuskiej kultury i zwiedzaniem wielu atrakcji turystyczny. Przygotowaliśmy również ofertę dla tych którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z językiem francuskim w bardziej odległym miejscu oferując im kurs językowy w Kanadzie.


Pragniemy aby nasza oferta była jak najlepiej dostosowana do Państwa potrzeb i oczekiwań. Proponujemy naukę języka w różnym stopniu intensywności od standardowego do super intensywnego, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie w zależności od swoich celów i możliwości.


Nauka języka francuskiego w jego naturalnym środowisku przenosi proces kształcenia w inny wymiar. Intensywność uczenia się zostaje maksymalnie zintensyfikowana. Trzeba posługiwać się językiem przez cały czas nie tylko w sali lekcyjnej. Wszystkie poznane zwroty i wyrazy zostają natychmiastowo zweryfikowane w codziennych sytuacjach.


Można dodatkowo ćwiczyć język wybierając zakwaterowania typu homestay czyli zamieszkanie u rodziny goszczącej. Współpracuje z nami rodziny otaczają kursantów troską i życzliwością, pomagają im zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Oczywiście można też skorzystać z zakwaterowania w hotelu lub rezydencji.

Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach językowych i nauki języka francuskiego połączonej z zapoznaniem się ze wspaniałą kultury tego kraju.