HISZPAŃSKI

Kursy języka hiszpańskiego za granicą

Hiszpania kojarzy się każdemu ze słońcem, plażą odpoczynkiem i dobrą zabawą.

Przeciętny człowiek nie zdaje sobie sprawy jak wielu ludzi na świecie posługuje się językiem hiszpańskim. A przecież to Hiszpanie jako pierwsi kolonizowali Amerykę, tak więc w wielu krajach Ameryki zwłaszcza Ameryki Południowej język hiszpański jest językiem urzędowym i większość mieszkańców się nim posługuje. Większość z nas marzy o wakacjach w Hiszpanii.


Nauka języka hiszpańskiego to nie tylko poznawanie języka, ale też zagłębienie się w kulturę barwną, roztańczoną, uśmiechniętą przyciągającą każdego słońcem. Bardzo często chęć posmakowania tych klimatów determinuje decyzję o podjęciu studiowania języka hiszpańskiego.

Nasze kursy językowe za granicą są doskonałą ofertą, pozwalają połączyć intensywną naukę z poznawaniem wspaniałej latynoskiej kultury. Zapraszamy do nauki w Hiszpanii, na Kubie, czy w Argentynie.

Jeżeli są państwo zainteresowani nauką języka w innym hiszpańskojęzycznym kraju prosimy o kontakt, zapewniamy, że jesteśmy w stanie pomóc.


Chcemy jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy naukę w różnym stopniu intensywności do standardowego do super intensywnego. Współpracujące z nami szkoły oferują również zajęcia i aktywności dodatkowe poza standardowymi zajęciami.


Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę zakwaterowania. Dla osób lubiących komfort zakwaterowanie w hotelu, dla tych którzy chcą poczuć się jak w akademiku z czasów studencki rezydencje, a dla tych którzy cenią sobie domową atmosferę możliwość zamieszkania u rodzin, czyli homestay. Wiemy, że współpracujące z nami rodziny otaczają kursantów opieką i bardzo pomagają się w zaaklimatyzowaniu się na nowym miejscu.


Nauka języka obcego na kursach zagranicznych jest niezwykle intensywna i przynosi bardzo dobre efekty. Językiem hiszpańskim trzeba posługiwać się cały czas, a nie tylko w trakcie zajęć. Jesteśmy przekonani, że łatwość z jaką Hiszpanie nawiązują kontakty, ich otwartość na drugiego człowieka i życzliwość przyniesie dodatkowe korzyści, ułatwi przełamanie barier jaki ma każdy z nas przed mówieniem w obcym języku.

Jeżeli więc pragniesz nauczyć się języka hiszpańskiego i poznać wspaniałą latynoską kulturę zapraszamy na nasze kursy językowe.