INNE

Kursy języków obcych za granicą

Oprócz nauki języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego w krajach takich jak Anglia, Irlandia Szkocja, Malta, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Francja, Niemcy, Austria, Hiszpania, Kuba, Argentyna, Portugalia, Brazylia, Włoch

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Jeżeli pragnął Państwo uczyć się w innym kraju niż te przez nas proponowane lub jeżeli chcieli by Państwo uczyć się innego języka zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy w stanie przygotować profesjonalną ofertę kształcenia odpowiadającą Państwa indywidualnym potrzebą i oczekiwaniom.


Naszą misją jest popularyzowanie nauki języków obcych na kursach organizowanych za granicą.

Głęboko wierzymy, że nauka języka w jego naturalnym środowisku jest najbardziej efektywna i przynosi najwięcej korzyści.


Taka forma kształcenia jest najbardziej nowoczesna i postępowa. Pozwala poznawać obcy język tak jak to robi małe dziecko, kiedy uczy się swojego pierwszego rodzinnego języka.

:

Zapewnia całodobowy kontakt z językiem przenosząc naukę w inny wymiar. Zmusza do posługiwania się językiem cały czas, do używania poznanych słów i zwrotów nawet jeżeli są obawy popełnienie błędu gramatycznego czy złego zaakcentowania.


Zwłaszcza jeżeli zdecydują się Państwo na zakwaterowanie typu homestay czyli zamieszkanie u rodziny goszczącej kontakt z językiem jest zmaksymalizowany.


Taka forma edukacji jest też wielką przygodą.

Można nie tylko poznać język ale też kulturę i życie codzienne innego kraju. Można zwiedzić światowej klasy zabytki, być w miejscach o których się marzyło wspaniale wypocząć, a nawet w przypadku wybrania kursów specjalnych rozwijać swoje pasje.


Zachęcamy jeszcze raz do kontaktu z nami jeżeli przedstawiona do tej pory oferta nie spełnia Państwa oczekiwań. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tej formy nauki, nasza pasja i zaangażowanie na pewno pozwolą na spełnienie Państwa oczekiwań. Głęboko pragniemy żeby nauka języka obcego na naszych kursach za granicą nie tylko wyposażyła Państwa w konkretne umiejętności w zakresie posługiwania się wybranym językiem lecz również, aby mogli Państwo spełnić swoje marzenia, zrealizować swoje pasje, poznać kulturę, życie codzienne oraz poczuć atmosferę wybranego kraju.

Bowiem język to nie tylko same słowa i gramatyczne reguły ale również ludzie, którzy tego języka używają.