NIEMIECKI


Kursy języka niemieckiego za granicą

Język niemiecki jest w Europie bardzo popularny, posługują się nim mieszkańcy Niemiec, Austrii i części Szwajcarii.

Od momentu w którym Polska weszła do Unii Europejskiej nasze kontakty z zachodnim sąsiadem bardzo się zacieśniły. Rozwija się współpraca gospodarcza pomiędzy naszymi krajami. Niemcy chętnie inwestują w Polsce. Otwierają oddziały swoich korporacji i kolejne zakłady pracy.

Znajomość języka ojczystego naszych pracodawców z pewnością ułatwi pracę w takim przedsiębiorstwie i odniesienie zawodowego sukcesu. Również coraz więcej Polskich firm pragnie eksportować swoje towary do zachodniego sąsiada. W takim wypadku na pewno nawiązanie relacji biznesowych ułatwi posługiwanie się językiem niemiecki, a nie tylko standardowo angielskim. Taka znajomość języka ojczystego kontrahenta jest swoistym ukłonem w jego stronę, przełamuje wzajemne bariery i ułatwia nawiązanie poprawnych relacji.


To są względy praktyczne dla których warto umieć język niemiecki, nie zapominajmy jednak, że Niemcy to nasz sąsiad i z tego względu warto też uczyć się niemieckiego. Dzięki znajomości tego języka będziemy mogli budować dobrosąsiedzkie relacje, lepiej się nawzajem zrozumieć i poznać swoją kulturę, a wyjazdy turystyczne do Niemiec, Austrii, czy Szwajcarii staną się o wiele prostsze.


Zapraszamy więc do nauki języka niemieckiego w Niemczech.

Wyjazd na kurs językowy za granicę i nauka języka obcego w takiej formie pozwala na niezwykłe zintensyfikowanie nauki. Językiem trzeba się posługiwać nie tylko w sali lekcyjnej gdy trwają zajęcia, lecz przez cały czas. Na ulicy, w sklepie, przystanku komunikacji miejskiej, restauracji czy miejscu zakwaterowania.

Taka forma nauki przenosi ją na inny wymiar.

Zmusza do ciągłego wysiłku posługiwania się językiem niemieckim we wszystkich codziennych sytuacjach. Trzeba przełamać bariery i zahamowania i mówić nawet jeżeli popełnia się błędy gramatyczne, czy brakuje właściwych słów, czy akcent jest niedoskonały.


Nauka języka niemieckiego na kursach językowych za granicą pozwala również na poznanie kultury i zwyczajów tego kraju.


Chcemy jak najlepiej dotować nasze kursy do państwa potrzeb i oczekiwań

Dlatego przygotowaliśmy kursy o różnym stopniu intensywności.

W wymiarze standardowym jest to od 15 do 20 godzin zajęć tygodniowo w opcji intensywnej 25 godzin tygodniowo, a dla osób którym bardzo zależy na szybkości nauki oferujemy możliwość uczenia się w systemie super intensywnym czyli 30 godzin w tygodniu.

Takie standardowe lekcje to jednak nie wszystko wiele współpracujących z nami szkół oferuję również różne zajęcia i aktywności dodatkowe.


Jesteśmy pewni, że korzystając z oferty naszych kursów są Państwo w szybki i przyjemny sposób nauczyć się języka niemieckiego.