PORTUGALSKI

Kursy języka portugalskiego za granicą

Językiem portugalskim posługują się mieszkańcy Portugalii, ale również jest to język urzędowy w ,b>Brazylii, oraz wielu krajach będących byłymi koloniami portugalskimi takimi jak Angola czy Mozambik.

Portugalia i Brazylia kojarzą nam się z doskonałymi miejscami urlopowymi, ze słońcem, pięknymi plażami, atmosferą beztroski i relaksu. Każdy z nas po cichu marzy, żeby znaleźć się na karnawale w Rio de Janeiro i zatańczyć sambę.


Proponujemy Państwu możliwość połączenia przyjemności wynikającej z pobytu w tych pięknych krajach z pożytecznym czyli nauką języka portugalskiego.

Przygotowaliśmy dla Państw ofertę kształcenia na kursie językowym za granicą. Mogą państwo wybrać naukę w Portugalii lub Brazylii.


Chcąc jak najlepiej dostosować proces uczenia się do państw indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości proponujemy pełen zestaw stopni intensywności kursu.

W standardowym wymiarze będzie to od 15 do 20 godzin tygodniowo w przypadku wybrania stopnia intensywnego 25 godzin na tydzień, jeżeli zdecydują się Państwo na naukę sposobem super intensywnym to zajęć będzie, aż 30 godzin.


Postaraliśmy się, aby współpracujące z nami szkoły prowadziły zajęcia dodatkowe lub inne formy aktywności, tak aby oferta kształcenia była jak najbogatsza.


Należy pamiętać jednak, że nauka języka w jego naturalnym środowisku przebiega w sposób niezwykle intensywny.

Językiem trzeba posługiwać się nie tylko w trakcie trwania zajęć, ale we wszystkich codziennych sytuacjach, na zakupach, w trakcie korzystania z transportu miejskiego, w barze itd. taka nauka jest niezwykle skuteczna.

Zmusza do przełamania wszelkich barier i oporów w posługiwaniu się językiem.


Bardzo pragniemy aby pobyt w Portugalii czy w Brazylii na naszych kursach językowych okazał się jak najbardziej owocny. Dlatego proponujemy różne formy zakwaterowania. Można zamieszkać w hotelu, w rezydencji lub wybrać homestay czyli pobyt u rodziny goszczącej.

Ta ostatnia forma z pewnością zapewni dodatkowe możliwości szlifowania języka oraz poznawania kultury i zwyczajów danego kraju. Zapewniamy, że rodziny dobieraliśmy tak, aby zapewniły naszym kursantom opiekę i pomogły zaaklimatyzować się na nowym miejscu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do nauki języka portugalskiego, połączonej z wypoczynkiem na naszych kursach.