BOURNEMOUTH

BOURNEMOUTH znane jest z piaszczystej plaży i dobrych warunków do uprawiania sportów wodnych, to przede wszystkim popularny ośrodek turystyczny.

logo szkoły językowej kaplan w bournemouth

Kaplan International English została założona w 1938 roku przez Stanleya H. Kaplana.

Oferuje najwyższej jakości kursy języka angielskiego w ponad 40 miastach, w 7 krajach anglojęzycznych oraz online. Profesjonalna nauka dopasowana jest do potrzeb każdego z uczniów – zajęcia prowadzone są w określonym temacie: angielski ogólny, intensywny, biznesowy, przygotowanie do egzaminów, praca i nauka. Zagraniczne kursy językowe w Anglii w tej szkole są dobrym przykładem, jak skutecznie można poznać nowy język.

Kursy:
  • General English (20 godzin*/tydzień) (od 245 GBP/ tydzień)
  • Intensive English (20 godzin* + 8 tematycznych + 7 sesji nauki ukierunkowanej/tydzień) (od 270 GBP/tydzień)
  • Vacation English (20 godzin*/tydzień) (od 220 GBP/ tydzień)
  • English For Business (20 godzin* + 8 business + 7 sesji nauki ukierunkowanej/tydzień) (od 540 GPB/ 2 tygodnie)
*godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek: 16 lat
Rozmiar grupy: max 15 osób

Zakwaterowanie (od 120 GBP/ tydzień)
  • Homestay
  • Rezydecja
Zobacz broszurę

Zagraniczny kurs językowy w Bournemouth to Twoja najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Bournemouth to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. Równocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Za sprawą naszej pomocy odkryją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Miasto, w którym zyskasz nowe umiejętności

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Bournemouth to nasza zasługa. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale również poznać tę wspaniałą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Znakomita lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje pasje. Dla chętnych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również we własnym zakresie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Bournemouth to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Znajomość z nimi może przerodzić się w długoletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Udział w zagranicznym kursie językowym w Bournemouth jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się w przyszłości.