BRIGHTON

logo szkoły językowej Sprachcaffe Brighton

Brighton – miasto w Anglii w hrabstwie ceremonialnym East Sussex oblegane przez turystów. Jest to nie tylko ważny ośrodek przemysłowy, ale także kulturalno–naukowy. Uczniowie wybierający zagraniczne kursy językowe w Anglii w tym miejscu często spędzają dużo czasu na zwiedzaniu. Dodatkowo jest to miejsce dla osób, które chciałyby zwiedzić pozostałą część hrabstwa Sussex.

Kursy:
General English (od 100GBP/tydzień)
  • Standardowy (20 godzin*/tydzień)
  • Intensywny (30 godzin*/tydzień)
  • Superintensywny (40 godzin*/tydzień)
  • Part-time (10 godzin*/tydzień)


Business English (od 175GBP/tydzień)
  • Biznesowy „English for work” (30 godzin*/tydzień: 4 lekcje kursu standardowego + 2 lekcje kursu biznesowego)


Exam Preparation (od 100GBP/tydzień)
  • Egzaminacyjny FCE/CAE (20-30 godzin*/tydzień)
*godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek:18 lat
Rozmiar grupy: max 12 osób

Zakwaterowanie:
  • Homestay (od 130GBP/tydzień)
  • Apartament (od 100GBP/tydzień)
Zobacz broszurę.

Zagraniczny kurs językowy w Brighton to Twoja najlepsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Brighton to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Natomiast z nami rozmowa staje się prawdziwą przyjemnością.

Miasto, w którym zyskasz nowe umiejętności

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Brighton to nasza zaleta. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Warto wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Unikalność lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Brighton to rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, by poznać nowe osoby

Czasem możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niezadowalająca. Na szczęście w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo zupełnie nowe osoby. Taka znajomość może przemienić się w długoletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Brighton to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.