CAMBRIDGE – Studio Cambridge English in England

logo szkoły językowej Cambridge

Studio Cambridge English in England – to najstarsza szkoła językowa w Anglii – założona w 1954 roku.

Główna siedziba szkoły znajduje się w Cambridge - ważnym ośrodku przemysłowym, naukowym oraz turystycznym. Jest siedzibą drugiego po Oxfordzie, najstarszego uniwersytetu w Anglii założonego w 1209 roku. To bardzo atrakcyjne miasto odwiedzane przez wielu turystów, którzy pragną zagłębić się w jego historię i poznać jeden z najsłynniejszych brytyjskich ośrodków akademickich. Szkoła cieszy się bardzo dobrą renomą oraz świetną ofertą zagranicznych kursów językowych w Anglii.

Kursy:
General English (od 225£/tydzień)
  • General English EFL – 20 (20 godzin*/tydzień)
  • General English EFL – 28 (28 godzin*/tydzień/20 godzin rano + 8 godzin popołudniu)


Exam Preparation (1620£/ 6 tygodni)
  • IELTS (28 godzin*/ tydzień)
  • Cambridge Examination 28 – FCE (28 godzin*/ tydzień)
  • Cambridge Examination 28 – CAE (28 godzin*/ tydzień)

* godzina lekcyjna - 45 minut
Minimalny wiek: 16 lat
Rozmiar grupy: max 16

Zakwaterowanie:
  • Homestay *** (od 150£/ tydzień)
  • Homestay **** (od 190£/ tydzień)
  • Homestay ***** (od 290£/ tydzień)


Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Cambridge w zasięgu Twojej ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Cambridge. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia rozmowy. Bywa to często bardzo trudne i dla kilku osób właściwie niewyobrażalne. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym mieście

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Cambridge to nasza specjalność. Dzięki nam nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę zachwycającą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Dla chętnych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że udział w naszym kursie językowym za granicą w Cambridge to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niezadowalająca. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Cambridge to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz lub w przyszłości.