OXFORD

Oksford – miasto w południowej Anglii, znane przede wszystkim jako siedziba Uniwersytetu Oksfordzkiego – najstarszy anglojęzyczny Uniwersytet świata. Nazywane jest również „miastem malowniczych wież.


logo szkoły językowej oxford english centre

The Oxford English Centre – szkoła została założona w 1979 roku. Znajduje się na pięknym, zielonym terenie w pobliżu centrum Oksfordu. Akredytowana przez British Council, jest także członkiem EnglishUK. Wybierając kursy językowe za granicą w Anglii w tym miejscu, można być pewnym, że nie będzie to czas stracony.

Kursy:
General English (od 280£/ tydzień)
  • Standardowy (20 godzin*/tydzień)
  • Intensywny (30 godzin*/tydzień)


Business English (od 370£/ tydzień)
  • English for Business (30 godzin*/tydzień/ 20 godzin kursu standardowego + 10 godzin kursu biznesowego)


Exam Preparation (od 325£/ tydzień)
  • Cambridge Preliminary (PET) (35 godzin*/tydzień/ 20 godzin General English + 10 godzin Cambridge examination option class + 5 godzin supervised self-access study)
  • Cambridge First Certificate (FCE) (35 godzin*/tydzień/ 20 godzin General English + 10 godzin Cambridge examination option class + 5 godzin supervised self-access study)
  • Cambridge Advanced (CAE) (35 godzin*/tydzień/ 20 godzin General English + 10 godzin Cambridge examination option class + 5 godzin supervised self-access study)
  • Cambridge Proficiency (CPE) (35 godzin*/tydzień/ 20 godzin General English + 10 godzin Cambridge examination option class + 5 godzin supervised self-access study)
  • IELTS (30 godzin*/ tydzień/ 20 godzin General English + 10 godzin z specialised training for the International English Language Testing Service)
  • TOEFL (30 godzin*/ tydzień/ 20 godzin General English + 10 godzin z specialised training for the Test of English as a Foreign Language)

*godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek: 18 lat
Rozmiar grupy: max 14 osób

Zakwaterowanie:)
  • Homestay (od 175£/ tydzień)

Zobacz broszurę

Zagraniczny kurs językowy w Oxfordzie to Państwa najtrafniejsza decyzja!

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Oxfordzie. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. To również znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic strasznego.

Miasto, w którym zdobędziesz nowe umiejętności

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Oxfordzie to nasza zasługa. Dzięki nam nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę wspaniałą lokalizację, która spodoba się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Otoczenie, które pomaga Ci się doskonalić

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych zainteresowań. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć także samodzielnie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Sprawia to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Oxfordzie to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem za mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą także osoby z innych państw, co daje sposobność poznania innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Znajomość z nimi może rozwinąć się w wieloletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Udział w zagranicznym kursie językowym w Oxfordzie jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się za jakiś czas.