BUENOS AIRES

Kursy językowe za granicą w Buenos Aires

Buenos Aires jest stolicą Argentyny i jednym z największych miast w Ameryce Południowej. Przepiękne miasto charakteryzuje pięknymi kolorowymi, tętniącymi życiem uliczkami oraz dużą atrakcyjnością miasta. Nauka języka hiszpańskiego w Buenos Aires to ogromna szansa na spędzenie niezapomnianych wakacji oraz poznanie fantastycznych ludzi, z którymi zawrzesz znajomości na długie lata. Wybierz kursy językowe za granicą w Argentynie – przepiękne Buenos czeka właśnie na Ciebie!

 

argentinaspanishschools2

 

 

 

 

Argentina I.L.E.E to szkoła umieszczona w centrum miasta, oferująca liczne kursy języka hiszpańskiego. Powstała w 1988 roku, cieszy się dobrą renomą oraz ogromnym zainteresowaniem. Szkoła jest tylko dla dorosłych, nie posiada kursów dla dzieci. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku a w wolnym czasie robisz to, na co masz ochotę. W krótkim i w szybkim czasie nauczysz się hiszpańskiego i zdobędziesz cenne doświadczenie w szkole, jak i poza szkołą. Wraz z nowo poznanymi znajomymi będziecie cieszyć się z nauki języka hiszpańskiego, wspólnie ćwiczyć konwersację i czerpać jak najwięcej z atrakcyjnego miasta Buenos Aires.

Kursy:

GENERAL SPANISH (od 700zł/ tydzień)

– Program A: zajęcia w grupie (20 lekcji*/tydzień)

– Program B: zajęcia prywatne + w grupie (40 lekcji* prywatnych + 10 lekcji* w grupie/ tydzień)

– Program C: intensywny kurs (20 lekcji* w grupie + 10 lekcji* prywatnych/ tydzień)

BUSINESS SPANISH (od 3000 zł/ tydzień)

– Experience knowledge ( 20 prywatnych lekcji*/ tydzień)

*godzina lekcyjna – 60 minut

Minimalny wiek – 18 lat

Rozmiar grupy – max 7 osób

Zakwaterowanie (wliczone w cenę):

– Rodzina goszcząca

– Apartament

 

language-schoolsIMG_1282spanishschools37tango b&n

Zagraniczny kurs językowy w Buenos Aires to Twoja najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Buenos Aires to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami ojczystego kraju. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Miejsce, w którym zdobędziesz nowe umiejętności

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Buenos Aires to nasza zasługa. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę wspaniałą lokalizację, która spodoba się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Twój rozwój w zachwycającym miejscu

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych pasji. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą wybrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport lub gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również samodzielnie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Buenos Aires to taki rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych państw, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może rozwinąć się w długoletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Buenos Aires to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz albo w przyszłości.