ADELAIDE

ADELAIDE – stolica stanu Australia Południowa, położona jest nad rzeką Torrens, przy jej ujściu do Zatoki Świętego Wincentego. Jest to miasto, które ma typowy klimat śródziemnomorski z łagodną, deszczową zimą i gorącym, suchym latem. Jest przede wszystkim najbardziej suchym spośród stolic stanów Australii. Adelaide jest znane jako „miasto kościołów”, ponieważ znajduje się tam wiele kościołów różnych wyznań. Według popularnego powiedzenia, na każdy ze zbudowanych kościołów wybudowano przynajmniej jeden pub.

 

KIE Logo Stacked Large (Web)

Kaplan International English została założona w 1938 roku przez Stanleya H. Kaplana. Oferuje najwyższej jakości kursy języka angielskiego w ponad 40 miastach, w 7 krajach anglojęzycznych oraz online. Profesjonalna nauka dopasowana jest do potrzeb każdego z uczniów – zajęcia prowadzone są w określonym temacie: angielski ogólny, intensywny, biznesowy, przygotowanie do egzaminów, praca i nauka.

Kursy:
General English (od 295AUD/tydzień)
– General English (20 godzin*/tydzień + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej)
– Intensive English (20 godzin*/tydzień + 8 godzin lekcji tematycznych + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej)
– Vacation English (20 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 350AUD/tydzień)
– TOEFL (20 lekcji przygotowujących do egzaminu + 15 sesji ukierunkowanych*/tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
* Ten kurs jest dostępny dla posiadaczy wizy studenckiej.
Zakwaterowanie (od 230AUD/tydzień)
– Homestay
– Highgate Lodge
Zobacz broszurę.

 

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Adelaide w zasięgu Twojej ręki

Kurs językowy za granicą w Adelaide to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Miasto, w którym zyskasz nowe umiejętności

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Adelaide to nasza zaleta. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę wspaniałą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Twój rozwój w zachwycającym miejscu

Znakomita lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje pasje. Dla chętnych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Adelaide to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niezadowalająca. Na szczęście w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Taka znajomość może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Adelaide jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się w przyszłości.