BRISBANE

BRISBANE – stolica stanu Queensland, miasto położone nad Oceanem Spokojnym u ujścia rzeki Brisbane. Jest ośrodkiem handlowym, naukowym i kulturalnym, jak również ośrodkiem przemysłu rafineryjnego, gumowego, stoczniowego i maszynowego. Odbywało się tu wiele znaczących wydarzeń kulturalnych i sportowych, m.in. Igrzyska Wspólnoty Narodów (Commonwealth Games) w 1982 r., Wystawa światowa (World Expo) w 1988 r. oraz Igrzyska Dobrej Woli w 2001 r.

 

LEXIS

Lexis szkoła języków obcych, założona w 1990 roku. Oferuje szeroką gamę szkół i kursów językowych (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, japoński i inne) na całym świecie dla młodych, studentów, jak i osób 50+.
Kursy:
General English (od 300AUD/tydzień)
– Kurs Ogólny (20 godzin*/tydzień)
– Kurs Pół Intensywny (15 godzin*/tydzień)
– Kurs Intensywny (25 godzin*/tydzień)
* godzina lekcyjna = nie było podane
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 12
Zakwaterowanie (od 180AUD/tydzień)
– Zakwaterowanie u rodziny
– Akademik
– Apartament studencki

BRAK BROSZURY.

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Brisbane w zasięgu Twojej ręki

Kurs językowy za granicą w Brisbane to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. Równocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla kilku osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Natomiast z nami rozmowa staje się czystą przyjemnością.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Brisbane to nasza zaleta. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę zachwycającą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Znakomita lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje pasje. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Brisbane to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niezadowalająca. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Taka znajomość może przemienić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Brisbane jest więc w istocie inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się w przyszłości.