CAIRNS

CAIRNS – miasto i port w północnej części stanu Queensland w Australii. Liczba mieszkańców to ponad 220 tys. Miasto przyciąga dużą liczbę turystów ze względu na niezwykłą przyrodę i bliskość Wielkiej Rafy Koralowej.
Miasto zostało założone w 1876 roku w celu zbudowania portu mającego służyć kopalniom złota i innych metali położonym na zachód od miasta. Z czasem przekształciło się jednak w główny ośrodek przemysłu cukrowniczego a obecnie jest znaczącym ośrodkiem turystycznym.

 

CAIRNS

Cairns College of English&Business szkoła języka angielskiego mieszcząca się w samym centrum Cairns jest jedną z najpiękniej położonych szkół. Otaczają ją deszczowe lasy tropikalne, a Wielka Rafa Koralowa znajduje się mniej niż 25 km od niej. Ze względu na swoje położenie przybywa do niej liczne grono studentów, aby nie tylko korzystać z nauczania języka, ale również podziwiać piękny krajobraz oraz uprawiać turystykę – pieszą, skoki na bungee, nurkowanie lub po prostu relaksować się na plaży. To szkoła dla osób żądnych niezapomnianych wrażeń oraz chcących szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego.
Kursy:
General English (od 340$/tydzień)
– General English Full-Time (25 godzin*/tydzień)
– General English Part-Time (15 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 340$/tydzień)
– IELTS Full-Time (25 godzin*/tydzień)
– IELTS Part-Time (15godzin*/tydzień)
– Cambridge First Certificate (FCE) (25 godzin*/tydzień)
– Cambridge Advanced Certificate (CAE) (25 godzin*/tydzień)
* godzina lekcyjna – 60 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (brak ceny):
– Homestay
– Sharehouse
Zobacz broszurę.

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Cairns na wyciągnięcie ręki

Kurs językowy za granicą w Cairns to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami ojczystego kraju. Równocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia konwersacji. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla kilku osób właściwie niewyobrażalne. Natomiast z nami rozmowa staje się czystą przyjemnością.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Cairns to nasza domena. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale także poznać tę zachwycającą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Znakomita lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje pasje. Dla chętnych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport lub gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również we własnym zakresie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Powoduje to, że udział w naszym kursie językowym za granicą w Cairns to znakomity pomysł.

Wspaniały sposób, aby poznać nowe osoby

Sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Znajomość z nimi może rozwinąć się w długoletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Cairns to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz lub w przyszłości.