COLD COAST

GOLD COAST miasto jest dużym ośrodkiem turystycznym w Australii. Słynie z piaszczystych, złocistych plaż a także szerokiej oferty nocnego życia. Miasto znajduje się w południowo-wschodniej części stanu Queensland. Otacza je wiele parków rozrywki.

 

browns
Browns English Language School jest jedną z najlepszych szkół znajdujących się w Australii, wiele razy nagradzana była za najwyższy poziom nauczania.
Browns stawia przede wszystkim na jakość. Dotyczy to zarówno nauczycieli, jak i standardu szkoły, obsługi studenta i luksusowych opcji zakwaterowania.
Nauka w Browns będzie przyjemnością, ale także i wyzwaniem. Szkoła oferuje także wiele ciekawych kursów łączonych ze sportem i rozrywką.
Kursy:
General English (od 385$/tydzień)
– Intensive General English (25 godzin*/tydzień)
– English for Academic Purposes (EAP) – 18 years old plus (25 godzin*/tydzień)
– English for Academic Purposes – High School Preparation (25 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 380$/tydzień)
– IELTS Day (25 godzin*/tydzień)
– IELTS Evening (20 godzin*/tydzień)
– Cambridge First Certificate in English (FCE) (25 godzin*/tydzień)
– Cambridge Certificate in Advanced English (CAE) (25 godzin*/tydzień)
English Plus Courses (od 475$/tydzień)
– English + Surfing (20 godzin* + 2 godziny Surfing/tydzień)
– English + Scuba Diving PADI (20 godzin* + lekcje nurkowania + egzamin PADI + dwa nurkowania w Oceanie/tydzień)
– English + Golf (20 godzin* + 2 godziny Golf/tydzień)
– English + Tennis (20 godzin* + 2 godziny Tennis/tydzień)
* godzina lekcyjna – 60 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób
Zakwaterowanie (od 225$/tydzień)
– Homestay
– Student Apartment
Zobacz broszurę.

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Cold Coast na wyciągnięcie ręki

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Cold Coast. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. To również znakomita możliwość przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Za sprawą naszej pomocy odkryją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Cold Coast to nasza specjalność. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Warto wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka i rozwijania własnych pasji. Sprzyjają temu oferowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą wybrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć także samodzielnie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Cold Coast to taki rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, by poznać nowe osoby

Sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Na szczęście w kursach udział biorą także osoby z innych krajów, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Cold Coast to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.