MELBOURNE

MELBOURNE – drugie miasto pod względem wielkości, kiedyś stolica Australii. Wiele razy uznane przez magazyn „The Economist” za Najlepsze miasto do życia na świecie. Największe skupisko polonijne Australii (16 439 osób). Siedziba konsula honorowego Polski.

 

KIE Logo Stacked Large (Web)

Kaplan International English została założona w 1938 roku przez Stanleya H. Kaplana. Oferuje najwyższej jakości kursy języka angielskiego w ponad 40 miastach, w 7 krajach anglojęzycznych oraz online. Profesjonalna nauka dopasowana jest do potrzeb każdego z uczniów – zajęcia prowadzone są w określonym temacie: angielski ogólny, intensywny, biznesowy, przygotowanie do egzaminów, praca i nauka.
Kursy:
General English (od 295AUD/tydzień)
– General English (20 godzin*/tydzień + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej)
– Intensive English (20 godzin*/tydzień + 8 godzin lekcji tematycznych + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej)
– Vacation English (20 godzin*/tydzień)
Business English (od 395AUD/tydzień)
– English for Business (20 lekcji General English + 8 lekcji Nauki Ukierunkowanej + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej*/tydzień)
Exam Preparation (od 385AUD/tydzień)
– TOEFL (20 lekcji przygotowujących do egzaminu + 15 sesji ukierunkowanych*/tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
* Ten kurs jest dostępny dla posiadaczy wizy studenckiej.
Zakwaterowanie (od 285AUD/ tydzień)
– Homestay
– Apartment
Zobacz broszurę.

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Melbourne na wyciągnięcie ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Melbourne. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. To również znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. Bywa to często bardzo trudne i dla wielu osób wręcz niewyobrażalne. Natomiast z nami rozmowa staje się czystą przyjemnością.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Melbourne to nasza zasługa. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Warto wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych pasji. Sprzyjają temu oferowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą dobrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Sprawia to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Melbourne to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem za mało. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez najmniejszego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Znajomość z nimi może przerodzić się w długoletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Udział w zagranicznym kursie językowym w Melbourne jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się w przyszłości.