PERTH

PERTH – stolica stanu Australia Zachodnia. Miasto położone jest przy ujściu rzeki Łabędziej do Oceanu Indyjskiego, u podnóża gór Darling. Jest to czwarte miasto w Australii pod względem populacji z ponad 2 mln mieszkańców.

 

PICE-Perth
P.I.C.E (Perth International College of English) szkoła języka angielskiego położona w samym sercu miasta Perth. Studenci z całego świata przyjeżdżają, aby nauczyć się języka angielskiego, zdobyć cenne doświadczenie oraz doświadczyć australijskiego stylu życia. Razem z odpowiednio przygotowaną kadrą nauczycielską nauka stanie się przyjemnością, a zdobycie nowych znajomości nie będzie trudnością. Szkoła oferuje przede wszystkim szybką i skuteczną naukę języka angielskiego oraz 100% gwarancję zadowolenia i przyswojenia języka w krótkim czasie.
Kursy:
Genreal English (od 280$/tydzień)
– General English (fuul-time) (25 godzin*/tydzień)
– General English (part-time) (15 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 330$/tydzień)
– IELTS (23 godzin*/ tydzień)
– CAMBRIDGE EXAM PREPARATION (23 godzin*/tydzień)
*godzina lekcyjna – 60 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (od 240$/ tydzień)
– Homestay
Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Perth to Państwa najtrafniejsza decyzja!

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Perth. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. To jednocześnie znakomita sposobność przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. Bywa to często bardzo trudne i dla kilku osób wręcz niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic strasznego.

Miejsce, w którym zdobędziesz nowe umiejętności

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Perth to nasza zasługa. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Warto wybrać się na zwiedzanie tej zapierającej dech w piersiach okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Znakomita lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje pasje. Dla chętnych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Perth to taki wspaniały pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może rozwinąć się w długoletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Perth to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.