SYDNEY


SYDNEY – stolica stanu Nowa Południowa Walia oraz największe miasto w Australii, którego liczba mieszkańców wynosi ponad 4,8 mln. Miasto zostało założone w roku 1788, znane jest przede wszystkim z bycia ośrodkiem handlowym, finansowym, transportowym oraz kulturalnym i turystycznym. Do Sydney przybywa bardzo dużo turystów ze względu na jego położenie, przepiękny krajobraz, cudowny klimat. To przede wszystkim miasto bardzo atrakcyjne turystycznie z siedzibą arcybiskupstwa Kościoła Anglikańskiego i Rzymskokatolickiego. Sydney położone jest nad Oceanem Spokojnym, na wschodnim wybrzeżu Australii.

 

 

SYDNEY IH
International House Sydney szkoła została założona w 2001 roku, jest liderem w branży nauczania języka angielskiego dla studentów oraz prowadzenia szkoleń dla nauczycieli.
International House Sydney oferuje szeroką ofertę kursów językowych oraz daje gwarancję realizacji swoich celów językowych. Ponadto oferuje duży wybór programów w języku angielskim, które prowadzone są przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych nauczycieli w miłej i przyjaznej atmosferze.
Kursy:
General English (od 200$/tydzień)
– Intensive (25 godzin*/tydzień)
– Semi-Intensive Day (20 godzin*/tydzień)
– Semi-Intensive Evening (20 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 220$/tydzień)
– Cambridge Exam Preparation (25 godzin*/tydzień)
– IELTS Semi-Intensive (20 godzin*/tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób
Zakwaterowanie (od 249$/ tydzień)
– Host Family
– Residential
Zobacz broszurę.

 

 

SYDNEY EL

English Language Company (ELC) położona w samym centrum Sydney – ma duży nowoczesny kampus z kawiarnią. W pobliżu znajduje się dużo sklepów z pamiątkami oraz mnóstwo innych atrakcji turystycznych. Aby studiować w ELC studenci przyjeżdżają z ponad 35 krajów, zainteresowani są przede wszystkim szeroką gamę wysokiej jakości kursów języka angielskiego. ELC zdobył prestiżową międzynarodową nagrodę STM Star-English Language School półkuli południowej w 2013, 2012, 2011, 2009 i 2007 roku, co świadczy o tym, że szkoła zapewnia wszystko co najlepsze – kadrę nauczycielską, kursy, odpowiednią atmosferę, dogodne warunki zakwaterowania. W 2013 roku otrzymała status „Superstar”, który jest dożywotnią nagrodą w tej kategorii.

Kursy:
General English (od 390$/tydzień)
– General English (15 godzin*/tydzień)
– Semi-Intensive General English (15 godzin*/tydzień)
– Intensive General English (25 gdzin*/tydzień)
– Premium English (25 godzin*/tydzień)
Business English (od 390$/tydzień)
– General English + Business English (25 godzin*/tydzień)
– Premium English for Business (25 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 395$/tydzień)
– Intensive Cambridge Exam Preparation (25 godzin*/tydzień)
– Accelerated Cambridge Exam Preparation (25 godzin*/tydzień)
* godzina lekcyjna – 60 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 270$/ tydzień)
– Homestay
– ELC Premium Apartment
– Student Houses – Studyhouse
Zobacz broszurę.

 

 

SYNDEY EA

Sydney English Academy (SEA) została założona w 2001 roku przez Micka Edwards i Samanthę Milton. Nauczyciele języka angielskiego z 25-letnim stażem długo marzyli o posiadaniu i prowadzeniu własnej szkoły językowej. Gdy w końcu znaleźli odpowiednią lokalizację i pierwszego ucznia, ich marzenie stało się rzeczywistością!
SEA stała się popularną szkołą językową, do której przybywają studenci z ponad 30 krajów aby uczyć się języka angielskiego ze wszystkim co najlepsze – bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, wspaniałą rodzinną atmosferą oraz super lokalizacją i mnóstwem ciekawych atrakcji turystycznych.
Szkołą ma swoją siedzibę na Manly, w pobliżu Manly Beach, co sprawia, że jest idealną szkołą dla surferów i ludzi szukających relaksu na pięknych piaszczystych plażach.
Kursy:
General English (od 360$/tydzień)
– General English Full Time (25 godzin*/tydzień)
– General English Part Time (15 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 330$/tydzień)
– Cambridge Exam Courses FCE and CAE (25 godzin*/tydzień)
– IELTS Preparation Course (22 godzin*/tydzień)
English + Activities (od 515$/tydzień)
– English and Learn to Surf (15 godzin* + 3 x 2 lekcji Surfingu/tydzień)
– English and Scuba Diving (25 godzin*/tydzień)**
*godzina lekcyjna – 60 minut
** nie zawiera kosztów lekarskich – dodatkowa opłata 50$
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 210$/ tydzień)
– Homestay
– Dormitory
Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Sydney to Twoja najtrafniejsza decyzja!

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Sydney. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. To jednocześnie znakomita sposobność przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym mieście

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Sydney to nasza zaleta. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale także poznać tę wspaniałą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Państwa rozwój we wspaniałym miejscu

Unikalność lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą wybrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć także we własnym zakresie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Sydney to taki wspaniały pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niezadowalająca. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez najmniejszego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Sydney to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.