WIEDEŃ

Kursy językowe za granicą w Wiedniu

Wiedeń jest stolicą i jednocześnie największym miastem w Austrii znajdującym się w północno – wschodniej części kraju, nad Dunajcem. Jest to miasto bardzo atrakcyjne turystycznie z ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym, handlowo – usługowym a także turystycznym i kulturalnym o międzynarodowym znaczeniu.

 

deutschakademie

DeutschAkademie jest szkołą języka niemieckiego znajdująca się w samym centrum miasta. Kurs języka niemieckiego rozpoczyna się z każdym nowym miesiącem i trwa 4 tygodnie. Zapisy akceptowane są online bądź przez telefon a także w szkole. Szkoła mieści się blisko Opery – jest to charakterystyczny punkt, ułatwiający dojazd do szkoły :)
Nauka odbywa się w małych grupach z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską na odpowiednim poziomie naukowym (kursanci przydzieleni są do grup za pomocą testu wstępnego), dzięki czemu kursy językowe za granicą w Austrii będą dla Ciebie przyjemnością!
Kurs:
General German (od 250€/ tydzień)
– Intensive Course (15godzin*/ tydzień)
– German Language Course + Acommodation (12godzin*/ tydzień)
– German Language Course + Separate course + Cultural Program (13godzin*/ tydzień + 8godzin/ tydzień)
– Super Intensive Course + Free time (27godzin/tydzień)
*godzina lekcyjna – 45 min
Minimalny wiek – 18 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób
Zakwaterowanie (wliczone w cenę)
– Host Family
– Residence
– Hostel

BRAK broszury.

 

actilingua

ActiLingua jest to nowoczesna i najsłynniejsza szkoła językowa z 20-letnim doświadczeniem, usytuowana w przepięknym Wiedniu! Oferujemy urozmaicone kursy, które są znane na całym świecie oraz polecane przez międzynarodowych ekspertów szkolnictwa.
ActiLingua Academy – idealne miejsce do nauki języka niemieckiego w Wiedniu!
Kursy:
General German (od 258€/ tydzień)
– Standard Course (25 godzin*/ tydzień)
– Intensive Course (35 godzin*/ tydzień)
– Super Intensive Course (35 godzin*/ tydzień)
– Individual Course (25 godzin*/ tydzień)
– Longterm Standard Course (25 godzin*/ tydzień)
– Longterm Intensive Course (35 godzin*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (od 130€/ tydzień)
– Family/ Apartment/ Student House
– ActiLIngua Residence Standard

BRAK broszury.

 

actilingua3actilingua 2

Zagraniczny kurs językowy w Wiedniu to Państwa najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Wiedniu to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Najlepszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla kilku osób właściwie niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Wiedniu to nasza zaleta. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę zachwycającą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą wybrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Sprawia to, że udział w naszym kursie językowym za granicą w Wiedniu to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niewystarczająca. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. Jednocześnie poznają Państwo zupełnie nowe osoby. Taka znajomość może przemienić się w długoletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Wiedniu jest więc w istocie inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się za jakiś czas.