RIO DE JANEIRO

Kursy językowe za granicą w Rio De Janeiro

Rio de Janeiro jest drugim co do wielkości miastem w Brazylii a znanym przede wszystkim z hucznego, kolorowego karnawału „Karnawał w Rio”.  W mieście panują gorące rytmy samby oraz przepiękne krajobrazy i  piaszczyste plaże. Miasto odwiedzane jest przez ogromną liczbę turystów z całego świata, którzy z dużym zainteresowaniem pragną poznać codziennie życie miasta, atrakcje, a także zobaczyć słynny olbrzymi posąg Chrystusa Odkupiciela na górze Corcovado.

 

 

 

 

 

 

 

 

Learn Portuguese & Live in Your Teacher’s Home in Rio de Janeiro with Home Language International – to jedna z najpopularniejszych szkół w Brazylii zlokalizowana się w centrum miasta. Szkoła oferuje prywatne kursy języka portugalskiego General, jak i Intensive. W krótkim i szybkim czasie nauczysz się języka, gramatyki a przede wszystkim konwersacji. Zajęcia prowadzone są indywidualnie, wiec nauka poprzez kursy językowe za granicą w Brazylii przyjdzie Ci jeszcze łatwiej!

Kursy:

PRIVATE PORTUGUESE (od 3000 zł/ tydzień)

– Private Portuguese Tutor in Rio de Janeiro (10 lekcji*/ tydzień)

Private Portuguese Tutor in Rio de Janeiro (15 lekcji*/ tydzień)

Private Portuguese Test Preparation Course for The European Language Certificates (TELC) in Rio de Janeiro (15 lekcji*/ tydzień)

Private Portuguese Test Preparation Course for The European Language Certificates (TELC) in Rio de Janeiro (10 lekcji*/ tydzień)

*godzina lekcyjna – 60 minut

Minimalny wiek – 18 lat

Rozmiar grupy – max 1 osoba

ZAKWATEROWANIE (od 500 zł/ tydzień):

– Rodzina goszcząca

 

BridgeBrazilClass1BridgeBrazilClassrio-de-janeiro-brazil-language-and-culture-studying-abroad-students-73

 

 

 

 
 

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Rio de Janeiro na wyciągnięcie ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Rio de Janeiro. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla kilku osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Miasto, w którym zdobędziesz nowe umiejętności

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Rio de Janeiro to nasza zasługa. Dzięki nam nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę zachwycającą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Państwa rozwój w zachwycającym miejscu

Znakomita lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Dla chętnych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że udział w naszym kursie językowym za granicą w Rio de Janeiro to rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, by poznać nowe osoby

Sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem za mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą także osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo zupełnie nowe osoby. Znajomość z nimi może rozwinąć się w wieloletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Rio de Janeiro to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz albo w przyszłości.