NICEA

Kursy językowe za granicą w Nicei

Nicea jest miastem we Francji leżącym nad Morzem Śródziemnym na Lazurowym Wybrzeżu. Bardzo atrakcyjne turystycznie ze względu na funkcjonujące porty morskie: handlowy, rybacki, pasażerski, jak również międzynarodowy port lotniczy. Nicea znana jest przede wszystkim z uprawy drzew cytrusowych, jak również oliwek, kwiatów oraz winorośli.
Turyści mają co zwiedzać! W ofercie liczne uniwersytety, instytuty naukowo-badawcze, jak również operę i muzea.

 

 

nicea

International House Nicea to szkoła języka francuskiego na Riwierze Francuskiej oferująca zagraniczne kursy językowe we Francji przez cały rok.
Kursy:
General English (od 258€/tydzień)
– Intensive General French Programme (20 godzin*/tydzień)
– Super Intensive General French Programme (26 godzin*/tydzień)
– General Combined Programme (24 godzin*/tydzień)
– Intensive Combined programme (30 godzin*/tydzień)
Training Course for Teachers (od 360€/ tydzień)
– Training Course for Teachers (30 godzin* + 2 activities/tydzień)
Exam Preparation (od 335€/tydzień)
– Preparation courses for DELF A1, A2 and B1 examinations (26 godzin*/tydzień)
– Preparation courses for DELF B2 and DALF examinations (22godzin*/tydzień)
– Preparation courses for DALF examinations (22 godzin*/tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób
Zakwaterowanie (od 204€/ tydzień)
– Homestay
– Appart Hotel
Zobacz broszurę.

 

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Niceii na wyciągnięcie ręki

Kurs językowy za granicą w Niceii to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. To jednocześnie znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla kilku osób wręcz niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Niceii to nasza zasługa. Dzięki nam nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale również poznać tę wspaniałą lokalizację, która spodoba się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje pasje. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Niceii to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. Jednocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Znajomość z nimi może rozwinąć się w wieloletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Niceii to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz lub w przyszłości.