NORMANDIA

Kursy językowe za granicą w Normandii

Normandia to historyczna i atrakcyjna turystycznie kraina leżąca w północnej Francji nad kanałem La Manche. Podzielona jest administracyjnie na dwa regiony: Górną i Dolną. Górna Normandia (Haute-Normandie) składa się przede wszystkim z departamentów Seine-Maritime i Eure, zaś Dolna Normandia (Basse-Normandie) z departamentów Orne, Calvados i Manche. Jest to warta do zwiedzenia kraina, w której z pewnością poczujesz się wyjątkowo i bajecznie!

 

normandia

French in Normandy szkoła założona w 1992 roku oferująca szeroką gamę kursów języka francuskiego w Normandii. Nauka odbywa się w przyjaznej atmosferze. Równolegle do nauki oferowane są różne programy społeczne i kulturowe w pięknej i zabytkowej części Normandii. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze nauka stanie się przyjemnością, a kurs pozwoli w krótkim czasie podnieść kwalifikacje językowe.
Kursy:
General Course (od 330€/tydzień)
– General French Course (15 godzin*/tydzień)
– Combi 50/50 (15 godzin w grupie* + 15 godzin indywidualnie*/tydzień)
– Combi 15+5 (15 godzin w grupie* + 5 godzin indywidualne*/tydzień)
– Intensive (25 godzin*/tydzień)
– Semi – intensive (15 godzin*/tydzień)
Business Course (od 330€/tydzień)
– Combi 50/50 (30 godzin*/tydzień)
– Combi 15+5 (20 godzin*/tydzień)
– One-to-one (15 godzin*/tydzień)
– One-to-one (30godzin*/tydzień)
French + Leisure courses (od 350€/tydzień)
– Gourmet French (15 godzin*/tydzień)
– French and Cuisine (15 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 986€/4 tygodnie)
– DEDICATED DELF DALF (3D) (15 godzin* General French + 10 godzin* specialised afternoon workshops)
* godzina lekcyjna – 60 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób
Zakwaterowanie (od 198€/tydzień)
– Host Family
– Executive host family
– Studio in residence

Warto sprawdzić pozostałe miasta dostępne w naszej ofercie kursów językowych za granicą we Francji.
Zobacz broszurę.

 

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Normandii na wyciągnięcie ręki

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Normandii. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla wielu osób właściwie niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic strasznego.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Normandii to nasza specjalność. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale także poznać tę zachwycającą lokalizację, która spodoba się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Warto wybrać się na zwiedzanie tej zapierającej dech w piersiach okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych zainteresowań. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą wybrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Normandii to taki wspaniały pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niewystarczająca. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez najmniejszego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Normandii to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz lub w przyszłości.