PARYŻ

Kursy językowe za granicą w Paryżu

Paryż stolica Francji i największa aglomeracja położona w centrum Basenu Paryskiego, nad Sekwaną. Jest to najpopularniejsze i najczęściej odwiedzane miasto – odwiedza je ok 30 mln. turystów, ze względu na swoje położenie i klimat. Najpopularniejszym obiektem turystycznym jest Wieża Eiffla, Luwr oraz Wersal. Miasto stanowi centrum kulturalne, polityczne i ekonomiczne. Warto odwiedzić Paryż, poczuć niesamowitą atmosferę, posmakować znakomitego jedzenia oraz napić się lampki wina ze znajomymi.

Accord Language School została założona w 1988 roku. ACCORD Language School, znajduje się na słynnym Bulwarze w Paryżu, zaledwie kilka minut spacerem od Luwru, opery oraz Centrum Georges Pompidou (Beaubourg) i słynnej Grands Magasins. Oferuje szeroką paletę zagranicznych kursów językowych we Francji.
Kursy:
General Course (od 310£ tydzień)
– Intensive Courses „Course A” (26 godzin*/ tydzień)
– Intensive Course „Course B” (30 godzin*/ tydzień)
– Intensive Course „Course C” (34 godzin*/ tydzień)
– Intensive PLUS Course „Course A” (26 godzin*+ dodatkowe 5 – 20 godzin* lekcji indywidualnych/ tydzień)
– Intensive PLUS Course „Course B” (30 godzin* + dodatkowe 5 – 20 godzin* lekcji idywidualnych)
– Intensive PLUS Course „Course C” (34 godzin* + dodatkowe 5 – 20 godzin* lekcji indywidualnych/ tydzień
Business Course (od 790€/ tydzień)
– Business French in mini-groups (26 godzin*/ tydzień)
– Intensive General French Course “A” (26 lekcji/tydzień – 20 godzin*)
+ Business French programme (16 lekcji/tydzień – 12 godzin*)
Exam Preparation (od 380€/ tydzień)
– Course ABITUR (26 bądź 19 godzin*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 13 osób
Zakwaterowanie (od 240€/ tydzień)
– Host Family
– At the C.I.S.P. Kellerman residence
– Apartments
Zobacz broszurę.

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Paryżu w zasięgu Twojej ręki

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Paryżu. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla kilku osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Za sprawą naszej pomocy odkryją Państwo, że w konwersacji nie ma nic strasznego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym miejscu

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Paryżu to nasza domena. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Dla chętnych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również samodzielnie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Sprawia to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Paryżu to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. Jednocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Taka znajomość może przemienić się w wieloletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Paryżu to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz albo w przyszłości.