BARCELONA

Kursy językowe za granicą w Barcelonie

Barcelona jest miastem położonym w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. To centrum, jedno z wiodących na świecie, turystyczne, sportowe czy gospodarcze. Barcelona to miasto spotkać – co roku przyjeżdża ogromna liczba turystów z całego świata by podziwiać, bawić się i popróbować tętniącego życiem miasta!
Nauka języka hiszpańskiego w Barcelonie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą i spełnieniem marzeń wśród fantastycznych, pozytywnych ludzi.

 

 

Sprachcaffe Londyn - logo

Kursy:
General Spanish (od 374zł/ tydzień)
– Standardowy (20 godzin*/ tydzień)
– Intensywny (30 godzin*/ tydzień)
– Super Intensywny (40 godzin*/ tydzień)
Exam Preparation (od 572 zł/ tydzień)
– DELE (20 godzin*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 506zł/ tydzień)
– Apartament standardowy
– Rodzina goszcząca
– Rezydencja

Kursy językowe za granicą w Hiszpanii dają możliwość wyjazdu do wielu miast. Warto zajrzeć na naszą ofertę i przekonać się gdzie jeszcze można się wybrać.
Zobacz broszurę.

 

barcelona3barcelona4Barcelonabarcelona2

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Barcelonie na wyciągnięcie ręki

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Barcelonie. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. To również znakomita sposobność przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla wielu osób wręcz niewyobrażalne. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic strasznego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym mieście

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Barcelonie to nasza specjalność. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje pasje. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport lub gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również we własnym zakresie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Sprawia to, że udział w naszym kursie językowym za granicą w Barcelonie to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niezadowalająca. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przemienić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Barcelonie to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz albo w przyszłości.