MADRYT

Kursy językowe za granicą w Madrycie

Madryt jest stolicą i największym miastem Hiszpanii położonym w środkowej części kraju na Wyżynie Kastylijskiej. Ze względu na swoje położenie i historię jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. Bardzo atrakcyjne turystycznie z wieloma pięknymi zabytkami oraz uliczkami, które warto zwiedzić. Jest to główny ośrodek turystyczny i naukowy oraz najważniejszy ośrodek przemysłowy kraju. Będąc w Madrycie poznasz wyjątkowych, pozytywnych ludzi i na pewno będziesz pod ogromnym wrażeniem, ponadto Twój język hiszpański będzie zdecydowanie lepszy! Wszystko to dzięki kursom językowym za granicą w Hiszpanii.

 

Sprachcaffe Londyn - logo

Kursy:
General Spanish (od 374zł/ tydzień)
– Standardowy (20 godzin*/ tydzień)
– Intensywny (30 godzin*/ tydzień)
– Super Intensywny (40 godzin*/ tydzień)
Exam Preparation (od 572 zł/ tydzień)
– DELE (20 godzin*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 506zł/ tydzień)
– Apartament standardowy
– Rodzina goszcząca
– Rezydencja
Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Madrycie to Państwa najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Madrycie to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Najlepszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. To jednocześnie znakomita sposobność przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. Bywa to często bardzo trudne i dla wielu osób wręcz niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Miasto, w którym zyskasz nowe umiejętności

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Madrycie to nasza specjalność. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Warto wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Znakomita lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje pasje. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą wybrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że udział w naszym kursie językowym za granicą w Madrycie to rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, aby poznać nowe osoby

Sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem za mało. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przemienić się w długoletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Madrycie jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się w przyszłości.