MALAGA

Kursy językowe za granicą w Maladze

Malaga jest znaczącym ośrodkiem przemysłu włókienniczego, chemicznego oraz cementowego. Jest oczywiście miastem atrakcyjnym turystycznie ze względu na swoje położenie. Malaga leży w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym.  Zagraniczne kursy językowe w Hiszpanii będą dla Ciebie samą przyjemnością!

 

 

malaga

Cervantes Escuela Internacional  znajduje się w Maladze, popularnej miejscowości turystycznej w południowej Hiszpanii, w pobliżu plaży i sklepów. Malaga ma trzeci najważniejszy port lotniczy w Hiszpanii, z których największe linie lotnicze w Europie działają.

Cervantes oferuje kursy języka hiszpańskiego jako języka obcego. Każdy kurs Cervantes obejmuje komfortowe pokoje oraz liczne atrakcje. Kursy na wszystkich poziomach i wszystkich grup wiekowych z gwarantowanych wyników. Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek (Homestay mieszkaniach dostępne bardzo blisko do szkoły i dostępne od niedzieli). Super Intensywne i intensywne kursy hiszpańskiego: od 1 do 36 tygodni. Gwarantujemy sukces na egzaminie DELE.

Kursy:
General Course (od 180€/tydzień)

– Intensive (20 godzin*/tydzień)

– Intensive + (24 godzin*/tydzień

– Super Intensive (30 godzin/tydzień)

Exam Preparation (od 225€/tydzień)

– D.E.L.E (25 godzin*/tydzień)

*godzina lekcyjna – 60 minut

Minimalny wiek – 18 lat

Rozmiar grupy – max 11 osób

Zakwaterowanie (od 115€/tydzień)

– Mieszkanie studenckie

– Zakwaterowanie u rodziny

BRAK broszury.

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Maladze w zasięgu Twojej ręki

Kurs językowy za granicą w Maladze to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Najlepszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. To również znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Maladze to nasza zasługa. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Warto wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Państwa rozwój we wspaniałym miejscu

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą dobrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Maladze to taki wspaniały pomysł.

Wspaniały sposób, aby poznać nowe osoby

Sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą także osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Maladze jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się za jakiś czas.