CORK

CORK – drugie co do wielkości miasto w Irlandii, które zachwyca swoim uroczym „wnętrzem”. Ciche, spokojne dla osób, chcących przeżyć niezapomniane chwile oraz poznać pozytywnych, miłych ludzi. Szkoły i uczelnie są na najwyższym poziomie, a nauczanie odbywa się przez wysoce wykwalifikowaną kadrę. Jedna ze szkół językowych znajduję się w samym centrum.

W Cork na pewno poczujesz się jak w domu!

 

 

cork

Cork English College została założona w 1978 roku. Oferuje szeroką gamę programów językowych dla uczniów z całego świata. Zagraniczne kursy językowe w Irlandii dostępne są przez cały rok, prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Szkoła oferuje liczne programy i obozy językowe dla młodzieży.

Kursy:
General English (od 170€/tydzień)
– Standardowy (20 godzin*/tydzień)
– Intensywny (28 godzin*/tydzień)
– Standardowy Plus 5 (25 godzin*/tydzień)
Business English (od 225€/ tydzień)
– Biznesowy standardowy (20 godzin*/tydzień)
– Biznesowy w małej grupie (25 godzin*/tydzień)
– Biznesowy intensywny (28 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 225€/ tydzień)
– Przygotowanie do egzaminu Cambridge FCE (20 godzin*/tydzień)
– Przygotowanie do egzaminu Cambridge CAE (20 godzin*/tydzień)
– Przygotowanie do egzaminu IELTS (20 godzin*/tydzień)
*godzina lekcyjna = 60 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób
Zakwaterowanie (od 135€/tydzień)
– Host Family Standard
– Residential Standard
Zobacz broszurę.

 

 

Zagraniczny kurs językowy w Cork to Twoja najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Cork to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. Bywa to często bardzo trudne i dla kilku osób właściwie niewyobrażalne. Tymczasem z nami rozmowa staje się czystą przyjemnością.

Miasto, w którym zyskasz nowe umiejętności

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Cork to nasza zaleta. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych pasji. Dla chętnych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Sprawia to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Cork to rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, by poznać nowe osoby

Możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Cork to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz albo w przyszłości.