DUBLIN

DUBLIN – stolica i największe miasto w Irlandii przyjmujące co roku ogromną liczbę kursantów z całego świata. Przede wszystkim jest to miasto przyjazne i otwarte na nowe „twarze”. Z łatwością nawiążesz kontakt i zdobędziesz przyjaciół na całe lata.
Irlandia słynie z niepowtarzalnie dobrego piwa GUINNESS, które koniecznie musisz spróbować!

 

language in group
Tha Language in Group jest szkołą usytuowaną w malowniczym miejscu w Dublinie. Dodatkowym atutem szkoły są nowoczesne, pięknie udekorowane sale, każda z innym przesłaniem oraz technologie na wysokim poziomie, które ułatwią Tobie naukę, dzięki któremu stanie się ona dla Ciebie przyjemnością!
Kursy:
General English (od 150€/tydzień)
– General English (15 godzin*/tydzień)
– Intensive English (28godzin*/tydzień)
– Cultural Experience (15godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 250€/tydzień)
Cambridge FCE (20godzin* General English + 8godzin* Extra Lessons)
Cambridge CAE (20godzin* General English + 8godzin* Extra Lessons)
IELTS (20godzin* General English + 8godzin* Extra Lessons)
*godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (od 212€/tydzień)
– Homestay
– Shared House
– Residence

 

 

active
Active Language Learning to kolejna ze szkół położonych w malowniczym centrum Dublina. Słynie z niesamowicie przyjaznej atmosfery, wysoce wykwalifikowanej kadrze oraz kolorowym wnętrzu co daje poczucie ciepła i bezpieczeństwa. W szkole można spotkać zarówno dorosłych, jak i juniorów biegających po holu. W tej szkole poczujesz się jak w domu!
Kursy:
General English (od 190€/tydzień)
– General English (22godziny*/tydzień)
– Intensive English (25godzin*/tydzień)
– English for Special Purposes (20godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 1.999€/12 tygodni)
TIE (20godzin*/tydzień)
TOEIC (20godzin*/tydzień)
IELTS (20godzin*/tydzień)
FCE (20godzin*/tydzień)
CAE (20godzin*/tydzień)
*godzina lekcyjna – 60 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób

Zakwaterowanie (od 190€/tydzień)
Host Family
Hostel
Hotel and B&B

 

KIE Logo Stacked Large (Web)

Kaplan International English została założona w 1938 roku przez Stanleya H. Kaplana.
Oferuje najwyższej jakości kursy języka angielskiego w ponad 40 miastach, w 7 krajach anglojęzycznych oraz online. Profesjonalna nauka dopasowana jest do potrzeb każdego z uczniów – zajęcia prowadzone są w określonym temacie: angielski ogólny, intensywny, biznesowy, przygotowanie do egzaminów, praca i nauka.

General English (od 320€/ 2 tygodnie)
– Standardowy (20 godzin*/tydzień)
– Wakacyjny (20godzin*/tydzień)
– Intensywny (30 godzin*/tydzień)
Business English (od 680€/ 2 tygodnie)
– English for Business (30 godzin*/tydzień/ 20 lekcji kursu ogólnego + 8 lekcji kursu biznesowego + 7 sesji nauki ukierunkowanej)
Exam Preparation (od 680€/ 2 tygodnie)
– IELTS Intensive (30 godzin*/ tydzień/ 28 lekcji z IELTS preparation + 7 sesji z structured study)
– IELTS Supplementary (30 godzin*/ tydzień/20 lekcji z General English + 8 lekcji z IELTS preparation + 7 sesji z structured study)
*godzina lekcyjna = 45 minut
Minimalny wiek – 16lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 160€/ tydzień)
– Homestay

Zobacz broszurę.

 

 

isi

ISI Dublin została założona w 2001 roku, jest wielokrotnie nagradzaną szkołą języka angielskiego, uznaną przez ACELS, usługa „Jakości i kwalifikacji Irlandii”, za nauczanie języka angielskiego. ISI jest członkiem MEI, i został wybrany „Star English Language School Europa 2014″ na gali STM Star w Londynie. Wybierając kursy językowe za granicą w Irlandii warto zapoznać się z ich ofertą.
Kursy:
General English (od 160€/tydzień)
– General English 15 (15 godzin*/tydzień)
– General English 20 (20 godzin*/tydzień)
– General English 25 (25 godzin*/tydzień)
– General English 30 (30 godzin*/tydzień)
Business English (od 210€/tydzień)
– GE15 & Business English (20* godzin/tydzień)
Exam Preparation (od 210€/tydzień)
– GE15 & IELTS (20 godzin*/tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 175€/tydzień)
Homestay half board
Residence
Zobacz broszurę.

Zagraniczny kurs językowy w Dublinie to Twoja najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Dublinie to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym mieście

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Dublinie to nasza domena. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę wspaniałą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych pasji. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Inne umiejętności mogą Państwo nabyć również we własnym zakresie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Dublinie to taki wspaniały pomysł.

Znakomity sposób, by poznać nowe osoby

Sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem za mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych państw, co daje możliwość poznania innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Znajomość z nimi może rozwinąć się w długoletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Dublinie to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.