CALGARY

logo szkoły językowej sprachcaffe w calgary

Calgary - Szkoła w Calgary należy do sieci szkół językowych w Ameryce Północnej. Calgary jest "Kanadą z Twoich snów" - miasto jest otoczone górami i naturą. Szkoła jest położona w centrum miasta i działa już od ponad 10 lat oferując zagraniczne kursy językowe w Kanadzie na świetnym poziomie. Calgary znajduje się w pobliżu innych wspaniałych miast, takich jak Banff, Edmonton, Whistler czy Vancouver. Jest to doskonałe miejsce na naukę języka, poznanie kultury kanadyjskiej i nowe doświadczenia. To także świetny punk startowy do wycieczek po Kanadzie.

Kursy:
General English (od 200CAD/tydzień)
  • Standardowy (20 godzin*/tydzień)
  • Intensywny (30 godzin*/tydzień)
  • Superintensywny (40 godzin*/tydzień)
  • Part-time (10 godzin*/tydzień)


Business English (od 260/tydzień)
  • Biznesowy „English for work” (30 godzin*/tydzień/4 lekcje kursu standardowego + 2 lekcje kursu biznesowego)


Exam Preparation (od 260CAD/12 tygodni)
  • Egzaminacyjny FCE/CAE (20-30 godzin*/tydzień)


*godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek – 18 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób

Zakwaterowanie:
  • Homestay (od 230CAD/tydzień)

Zobacz broszurę

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Calgary na wyciągnięcie ręki

Kurs językowy za granicą w Calgary to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. To jednocześnie znakomita sposobność przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla kilku osób właściwie niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic strasznego.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Calgary to nasza zaleta. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale także poznać tę zachwycającą lokalizację, która spodoba się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Twój rozwój w zachwycającym miejscu

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych pasji. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą dobrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Calgary to taki rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, by poznać nowe osoby

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niezadowalająca. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Taka znajomość może przemienić się w wieloletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Calgary jest więc w istocie inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się w przyszłości.