OTTAWA

logo szkoły językowej sprachcaffe w ottawie

Ottawa – stolica Kanady i czwarte miasto pod względem wielkości. Położone jest we wschodniej części prowincji Ontario, na południowym brzegu rzeki Ottawa. Jest dwujęzyczne – ojczystym językiem dla 62,6% mieszkańców Ottawy jest angielski, natomiast dla 14,9% - francuski. Wybierając kursy językowe za granicą w Kanadzie istnieje możliwość nauki obu tych języków.

Kursy:
General English (od 200CAD/tydzień)
  • Standardowy (20 godzin*/tydzień)
  • Intensywny (30 godzin*/tydzień)
  • Superintensywny (40 godzin*/tydzień)
  • Part-time (10 godzin*/tydzień)


Business English (od 260/tydzień)
  • Biznesowy „English for work” (30 godzin*/tydzień/4 lekcje kursu standardowego + 2 lekcje kursu biznesowego)


Exam Preparation (od 260CAD/12 tygodni)
  • Egzaminacyjny FCE/CAE (20-30 godzin*/tydzień)


*godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek – 18 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób

Zakwaterowanie:
  • Rezydencja (od 380CAD/ tydzień)

Zobacz broszurę

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Ottawie na wyciągnięcie ręki

Kurs językowy za granicą w Ottawie to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym mieście

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Ottawie to nasza zaleta. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej zapierającej dech w piersiach okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które pomaga Ci się doskonalić

Unikalność lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą dobrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Ottawie to taki wspaniały pomysł.

Znakomity sposób, aby poznać nowe osoby

Sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem za mało. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Udział w zagranicznym kursie językowym w Ottawie jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się za jakiś czas.