TORONTO

logo szkoły językowej kaplan w Toronto

Toronto – największe miasto w Kanadzie, które jest najbardziej wieloetnicznym miastem świata, zamieszkanym przez ponad 150 grup etnicznych. W 2001 roku miasto otrzymało nadany przez ONZ tytuł: World’s Most Multicultural City, co daje solidne podstawy aby polecić kursy językowe za granicą w Kanadzie właśnie w tym mieście.

Kursy:
General English (od 365CAD/ tydzień)
  • General English (20 godzin*/tydzień)
  • Intensive English (30 godzin*/ tydzień)
  • Vacation English (20 godzin*/ tydzień)


Business English (od 420CAD/ tydzień)
  • English for Business (20 lekcji General English + 8 lekcji z English for Business + 7 sesji z Structured Study/ tydzień)


Exam Preparation (420CAD/ tydzień)
  • TOEFL ® and Academic English (35 godzin*/ tydzień/ 20 lekcji TOEFL iBT and Academic English + 15 lekcji Structured Study)
  • IELTS Intensive (28 lekcji z IELTS preparation + 7 sesji z structured study/ tydzień)

* godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób

Zakwaterowanie:
  • Homestay (od 205CAD/ tydzień)
  • Residence (od 250CAD/ tydzień)

Zobacz broszurę

Zagraniczny kurs językowy w Torronto to Twoja najlepsza decyzja!

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Torronto. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. Równocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla kilku osób wręcz niewyobrażalne. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic strasznego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Torronto to nasza zasługa. Dzięki nam nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę zachwycającą lokalizację, która spodoba się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje zainteresowania. Sprzyjają temu oferowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą dobrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Torronto to taki rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, by poznać nowe osoby

Czasem możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niezadowalająca. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje możliwość poznania innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Taka znajomość może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Udział w zagranicznym kursie językowym w Torronto jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się za jakiś czas.