VANCOUVER

logo szkoły językowej kaplan w Vancouver

Vancouver – znajduje się na zachodnim, pacyficznym wybrzeżu Kanady, w południowo-zachodniej części kraju. Jest to przede wszystkim największa aglomeracja prowincji Kolumbia Brytyjska. Posiada dogodne położenie portu, które jest najważniejszym miejscem i sercem całej aglomeracji. W lutym 2010 było gospodarzem XXI Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Podszkól swój angielski wybierając kursy językowe za granicą w Kanadzie.

Kursy:
General English (od 365CAD/ tydzień)
  • General English (20 godzin*/tydzień)
  • Intensive English (30 godzin*/ tydzień)
  • Vacation English (20 godzin*/ tydzień)


Business English (od 420CAD/ tydzień)
  • English for Business (20 lekcji General English + 8 lekcji z English for Business + 7 sesji z Structured Study/ tydzień)


Exam Preparation (420CAD/ tydzień)
  • TOEFL ® and Academic English (35 godzin*/ tydzień/ 20 lekcji TOEFL iBT and Academic English + 15 lekcji Structured Study)
  • IELTS Intensive (28 lekcji z IELTS preparation + 7 sesji z structured study/ tydzień)

* godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób

Zakwaterowanie:
  • Homestay (od 205CAD/ tydzień)
  • Residence (od 250CAD/ tydzień)

Zobacz broszurę

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Vancouver na wyciągnięcie ręki

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Vancouver. Najlepszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami ojczystego kraju. Jednocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla kilku osób właściwie niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic strasznego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym mieście

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Vancouver to nasza domena. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej zapierającej dech w piersiach okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Znakomita lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje zainteresowania. Dla chętnych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że udział w naszym kursie językowym za granicą w Vancouver to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez najmniejszego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Vancouver jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się w przyszłości.