HAWANA

Kursy językowe za granicą w Hawanie

Hawana to stolica, największe miasto Kuby z największym portem na wyspie i na całych Karaibach. Jest głównym ośrodkiem przemysłowym w kraju – tytoniowy, włókienniczy, petrochemiczny oraz elektromaszynowy. Kursy językowe za granicą na Kubie w tym mieście będzie dla Ciebie niesamowitym doświadczeniem oraz możliwością zapoznania się z tutejszą kulturą. Jest to jedno z ciekawszych miejsc Kuby, w którym poznasz ciekawych ludzi, nauczysz się biegle mówić po hiszpańsku a co najważniejsze łączysz przyjemne z pożytecznym! Spraw sobie wymarzone wakacje!

 

Sprachcaffe Londyn - logo

Kursy:

General Spanish (od 387zł/tydzień)

– Standard Course (20 godzin*/tydzień)

– Part-time Course (10 godzin*/tydzień)

– Intensive Course (30 godzin*/tydzień)

* godzina lekcyjna – 45 minut

Minimalny wiek – 18 lat

Rozmiar grupy – max 10 osób

Zakwaterowanie (od 739zł/tydzień)

– Guesthouse

– Residence

Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Hawanie to Państwa najlepsza decyzja!

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Hawanie. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. To jednocześnie znakomita możliwość przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Tymczasem z nami rozmowa staje się prawdziwą przyjemnością.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Hawanie to nasza specjalność. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Twój rozwój w zachwycającym miejscu

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka i rozwijania własnych pasji. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Hawanie to taki rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez najmniejszego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Taka znajomość może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Udział w zagranicznym kursie językowym w Hawanie jest więc w istocie inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się za jakiś czas.