MALTA


Przystań z łodziami na Malcie dostępna dla uczestników kursów językowych za granicą.Malta jest krajem-wyspą na Morzu Śródziemnym. Obejmuje zamieszkane przez ludzi wyspy: Malta, Gozo i Comino. Ze względu na położenie pomiędzy Sycylią a Tunezją stanowi swego rodzaju punkt zwrotny między Europą i Afryką, oraz Europą i Bliskim Wschodem. Temu właśnie położeniu Malta zawdzięcza wspaniały klimat i liczne plaże, co czyni z niej wspaniałe miejsce do łączenia przyjemnego wyjazdu turystycznego z nauką języka angielskiego – nie tylko na kursie w szkole językowej, ale także w codziennych sytuacjach, gdyż angielski jest tam drugim językiem urzędowym.
Ponadto nauka w maltańskiej szkole językowej gwarantuje poznanie ludzi z wielu krajów świata i nawiązanie wielu cennych znajomości. Podczas wakacji w końcu mamy czas, by na chwilę się zatrzymać i zadbać o sprawy odkładane na później w trakcie roku pracy czy nauki. Pamiętając o zasłużonym wypoczynku w tym wyjątkowym miejscu, możemy połączyć przyjemne z pożytecznym i popracować nad naszymi zdolnościami językowymi wybierając kursy językowe za granicą na Malcie.

Zagraniczny kurs językowy w Malcie to Państwa najtrafniejsza decyzja!

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Malcie. Najlepszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami ojczystego kraju. To jednocześnie znakomita sposobność przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Natomiast z nami rozmowa staje się czystą przyjemnością.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym mieście

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Malcie to nasza zaleta. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Otoczenie, które pomaga Ci się doskonalić

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych zainteresowań. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą dobrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Sprawia to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Malcie to rewelacyjny pomysł.

Znakomity sposób, aby poznać nowe osoby

Czasem sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niewystarczająca. Na szczęście w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Malcie to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz albo w przyszłości.