AM LANGUAGE STUDIO

logo szkoły językowej AM Language na malcie

Am Language Studio – jedna z pierwszych szkół języka angielskiego na Malcie, założona w 1987 roku. Jest założycielem FELTOM (Federation of English Language Teaching Organizations of Malta). Dodatkowym atutem jest jej położenie – centrum Sliemy – jedno z najżywszych miejsc na Malcie. Szkoła znajduje się blisko kawiarni, sklepów, przystanków autobusowych, kawiarenek internetowych, oraz zaledwie dziesięć minut od morza. Warto pomyśleć nad wyborem tej uczelni gdy chcemy rozpocząć kurs językowy za granicą na Malcie.


Kursy:
General English (od 140€/ tydzień)
 • General English (20 godzin*/tydzień)
 • Intensive English (30 godzin*/tydzień)


Business Course (od 160€/ tydzień)
 • General Business English (20 godzin*/ tydzień)
 • Intensive Business English (30 godzin*/ tydzień)
 • Business English Mini Group (20 godzin* lub 30 godzin*/ tydzień)


Exam Preparation (od 140€/ tydzień)
 • IELTS (20 godzin* General English, 30 godzin Intensive English lub 25/30 godzin Combination English)
 • TOEFL (20 godzin* General English, 30 godzin Intensive English lub 25/30 godzin Combination English)
 • TOLES (20 godzin* General English, 30 godzin Intensive English lub 25/30 godzin Combination English)
 • WEFT (20 godzin* General English, 30 godzin Intensive English lub 25/30 godzin Combination English)
*godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek – 18 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób

Zakwaterowanie:
 • Homestay (od 123€/ tydzień)
 • Apartments (od 154€/ tydzień)
 • Hotel *** (od 84€/ dzień)Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Sliema na wyciągnięcie ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Sliema. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami ojczystego kraju. Równocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia konwersacji. Bywa to często bardzo trudne i dla kilku osób właściwie niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy odkryją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Sliema to nasza specjalność. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również samodzielnie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Sliema to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą także osoby z innych państw, co daje sposobność poznania innych języków obcych. Jednocześnie poznają Państwo zupełnie nowe osoby. Znajomość z nimi może rozwinąć się w wieloletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Sliema to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz lub w przyszłości.