BERLIN

Kursy językowe za granicą w Berlinie

Berlin jest stolicą i największym miastem spotkań. Zjeżdżają się tu setki młodych ludzi by poznawać kulturę, zwiedzać, nawiązywać nowe znajomości a przede wszystkim uczyć się języka niemieckiego. Berlin tętni życiem. Organizowane są liczne imprezy okolicznościowe – koncerty, spotkania ze znanymi osobami itp. Otoczony jest przytulnymi kawiarenkami, pubami, miejscami, które koniecznie musisz odwiedzić!

berlin

BWS Germanlinqua jest szkołą, która powstała w 1984 roku. Ma swoje siedziby w centrach najbardziej atrakcyjnych miast niemieckich: Monachium, Berlina i Kolonii.
Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, przyjaznej atmosferze i nowoczesnym obiektom dydaktycznym, BSW Germanlingua zyskała bardzo dobrą międzynarodową reputację i jest bardzo dobrym wyborem przy wyjeździe na kurs językowy za granicą w Niemczech.

Kursy:
General German (od 250€/ tydzień)
– Standard Course (20 godzin*/ tydzień)
– Intensive Course (25 godzin*/ tydzień)
– Mini Group (20godzin*/ tydzień)
– Combination (5 bądź 10 godzin indywidualnych*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (od 160€/ tydzień)
– Host family bed&breakfast

– Szkolna rezydencja

Zobacz stronę.

 

 

deutschakademie

DeutschAkademie jest szkołą znajdującą się w samym centrum Berlina, dzięki temu szybko i łatwo dostaniesz się do celu. Szkoła oferuje kursy języka niemieckiego w nowoczesnym, odpowiednio przystosowanym budynku oraz gwarancję, że są one prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Po zajęciach organizowane są wycieczki po Berlinie, jak również różne imprezy okolicznościowe. Przyjdź i przekonaj się sam!
Kursy:
General German (od 225€/4 tygodnie)
– Intensive Course (20 godzin*/tydzień)
– Intensive Course (16 godzin*/pon.-czw.)
– Grammar/Conversations Course (6 godzin*/pon. i śr. G oraz 6 godzin*/wt. i czw. C)
– Individual Course (indywidualny tok nauczania pomoże Ci lepiej i szybciej zrozumieć podstawy języka oraz poczynić większe postępy w nauce – informacje o godzinach zajęć przedstawione są na miejscu)
Exam Preparation (od 225€/4 tygodnie)
– TestDaf (odpowiednie przygotowanie do egzaminu jeśli chcesz dostać się na niemiecki uniwersytet – informację o godzinach zajęć przedstawione są na miejscu)
* godzina lekcyjna – 45 min
Minimalny wiek – 18 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób
Zakwaterowanie (wliczone w cenę)
– Host Family
– Residence
– Hostel

BRAK broszury.

 

Zagraniczny kurs językowy w Berlinie to Państwa najtrafniejsza decyzja!

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Berlinie. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. To również znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Miasto, w którym zdobędziesz nowe umiejętności

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Berlinie to nasza specjalność. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale także poznać tę wspaniałą lokalizację, która spodoba się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej zapierającej dech w piersiach okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych zainteresowań. Dla chętnych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć także we własnym zakresie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Berlinie to taki rewelacyjny pomysł.

Znakomity sposób, by poznać nowe osoby

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez najmniejszego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Udział w zagranicznym kursie językowym w Berlinie jest więc w istocie inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się za jakiś czas.