FRANKFURT

Kursy językowe za granicą we Frankfurcie

Frankfurt jest piątym co do wielkości miastem w Niemczech oraz jednym z najważniejszych metropolii finansowych świata. Jest jednym z miast, które można wybrać decydując się na zagraniczne kursy językowe w Niemczech.

 

Sprachcaffe Londyn - logo

Kursy:
General Course (od 440 zł/tydzień)
– Standard Course (20 godzin*/ tydzień)
– Intensive Course (30 godzin*/ tydzień)
– Individual Lesson (20 – 30 godzin*/ tydzień)
– Exam Course TestDAF/DSH (20 godzin*/ tydzień)
– University Program (20 godzin*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut

Rozmiar grupy – max 12 osób
Minimalny wiek – 18 lat

Zakwaterowanie (od 616 zł/ tydzień)
– Host family BB
– Host family HB
– Szkolna rezydencja

Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Frankfurcie to Twoja najlepsza decyzja!

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Frankfurcie. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Frankfurcie to nasza zaleta. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale także poznać tę wspaniałą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Twój rozwój we wspaniałym miejscu

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Sprzyjają temu oferowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą dobrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć także samodzielnie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Frankfurcie to taki rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie proste

Możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Znajomość z nimi może przerodzić się w długoletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Frankfurcie to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.