KOLONIA

Kursy językowe za granicą w Kolonii

Kolonia jest czwartym co do wielkości miastem w Niemczech i największym w kraju związkowym. Najbardziej znaną i uważaną za wizytówką miasta jest katedra gotycka (Kölner Dom), siedziba arcybiskupstwa kolońskiego, więc warto je odwiedzić. Ponadto jest to miasto studenckie, w którym znajduję się ok. 44 tys. studentów, dzięki czemu będziesz miał możliwość poznać znajomych z całego świata, na całe życie. Kursy językowe za granicą w Niemczech dają możliwość wyboru tego miasta i poznania go lepiej.

 

berlin

BWS Germanlinqua jest szkołą, która powstała w 1984 roku i ma swoje siedziby w centrach najbardziej atrakcyjnych miast niemieckich: Monachium, Berlina i Kolonii.
Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, przyjaznej atmosferze i nowoczesnym obiektom dydaktycznym, BSW Germanlingua zyskała bardzo dobrą międzynarodową reputację.

Kursy:
Koszt kursu (od 250€/ tydzień)
– Standard Course (20 godzin*/ tydzień)
– Intensive Course (25 godzin*/ tydzień)
– Mini Group (20godzin*/ tydzień)
– Combination (5 bądź 10 godzin indywidualnych*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (od 160€/ tydzień)
– Host family bed&breakfast
– Szkolna rezydencja

Zobacz stronę.

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Kolonii na wyciągnięcie ręki

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Kolonii. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. Równocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Za sprawą naszej pomocy odkryją Państwo, że w konwersacji nie ma nic strasznego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Kolonii to nasza zaleta. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale także poznać tę zachwycającą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje pasje. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą dobrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Inne umiejętności mogą Państwo nabyć także samodzielnie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Kolonii to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niezadowalająca. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przemienić się w wieloletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Kolonii jest więc w istocie inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się za jakiś czas.