MONACHIUM

Kursy językowe za granicą w Monachium

Monachium jest największym i najbardziej znaczącym ośrodkiem naukowym południowych Niemiec. Położony na Wyżynie Bawarskiej stanowi siedzibę Federalnego Trybunału Finansowego oraz centrali prestiżowego Towarzystwa Maxa Plancka, który prowadził działalność pod kątem badawczo-rozwojowym w Niemczech a także w innych krajach Europy. Zagraniczne kursy językowe w Niemczech w tym mieście są bardzo popularne. Jest to bardzo piękne i pozytywne miasto z wieloma szkołami na czele, które bardzo dobrze przygotują Cię do konwersacji z niemieckimi rówieśnikami.

berlin

BWS Germanlinqua jest szkołą, która powstała w 1984 roku i ma swoje siedziby w centrach najbardziej atrakcyjnych miast niemieckich: Monachium, Berlina i Kolonii.
Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, przyjaznej atmosferze i nowoczesnym obiektom dydaktycznym, BSW Germanlingua zyskała bardzo dobrą międzynarodową reputację.

Kursy:
Koszt kursu (od 250€/ tydzień)
– Standard Course (20 godzin*/ tydzień)
– Intensive Course (25 godzin*/ tydzień)
– Mini Group (20godzin*/ tydzień)
– Combination (5 bądź 10 godzin indywidualnych*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (od 160€/ tydzień)
– Host family bed&breakfast
– Szkolna rezydencja

Zobacz stronę.

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Monachium w zasięgu Twojej ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Monachium. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. To również znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w rozmowie nie ma nic strasznego.

Miejsce, w którym zdobędziesz nowe umiejętności

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Monachium to nasza domena. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Państwa rozwój w zachwycającym miejscu

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych pasji. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą dobrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Monachium to taki wspaniały pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Monachium to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz lub w przyszłości.