AUCKLAND


Kursy językowe za granicą w Auckland

AUCKLAND – jedno z najpiękniejszych i największych miast w Nowej Zelandii położone u podnóża wygasłego wulkanu Eden. Jest miastem posiadającym ośrodek kulturalny, gospodarczy oraz naukowy. Charakteryzuje się ciepłym, przyjemnym klimatem – wilgotne lato, wilgotna, łagodna zima.
KIE Logo Stacked Large (Web)

Kursy:
General English (od 365NZD/tydzień)
– General English (20 godzin*/tydzień)
– Intensive English (30 godzin*/tydzień)
– Vacation English (20 godzin*/tydzień)
Business English (od 430NZD/tydzień)
– Intensive Business English (30 godzin*/tydzień/ 20 lekcji Business English + 8 lekcji Elective lesson + 7 sesji Structured Study)
Exam Preparation (od 430NZD/ tydzień)
– IELTS Intensive (28 lekcji z IELTS preparation per week + 7 sesji z structured study/tydzień)
* godzina lekcyjna = 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 270NZD/ tydzień)
– Homestay
– Apartment Tetra

Kursy językowe za granicą w Nowej Zelandii to dobry sposób na nauczenie lub podszkolenie swojego angielskiego.

Zobacz broszurę.

 

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Auckland na wyciągnięcie ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Auckland. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w rozmowie nie ma nic strasznego.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Auckland to nasza zasługa. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale także poznać tę zachwycającą lokalizację, która spodoba się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej zapierającej dech w piersiach okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które pomaga Ci się doskonalić

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka i rozwijania własnych pasji. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Sprawia to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Auckland to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie proste

Możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem za mało. Na szczęście w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. Jednocześnie poznają Państwo zupełnie nowe osoby. Taka znajomość może przemienić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Auckland to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.