LIZBONA

Kursy językowe za granicą w Lizbonie

Lizbona jest stolicą i największym miastem w Portugalii charakteryzująca się przepięknym krajobrazem i niesamowitą, przyjazną atmosferą. Doskonale wybór dla osób wybierających się na kursy językowe za granicą w Portugalii. Ze względu na swoje położenie, siedmiu wzgórzach, oferuje niezapomniane, zapierające dech w piersiach widoki, bogatą architekturę a co najważniejsze jest to miejsce, w którym można wypocząć i się zrelaksować. Lizbona ma niepowtarzalny klimat, dlatego nauka języka portugalskiego w tym mieście będzie dla Ciebie niesamowitą przygodą!

 

ihlisbon

 

 

 

 

Kursy:

KURS STANDARDOWY (od 355 €/ tydzień)

– Kurs Standardowy (20 lekcji*/ tydzień)

– Kurs Intensywny (30 lekcji*/ tydzień)

– Kurs Indywidualny (może być prowadzony w domu)

*godzina lekcyjna – 45 minut

Minimalny wiek – 17 lat

Rozmiar grupy – max 8 osób

ZAKWATEROWANIE (od 115 €/ tydzień)

– Rodzina goszcząca

 

international-house-lisbon_3

1

2990_b

international-house-lisbon_13


 

 

 

 

Zagraniczny kurs językowy w Lizbonie to Twoja najlepsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Lizbonie to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla wielu osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Natomiast z nami rozmowa staje się czystą przyjemnością.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Lizbonie to nasza domena. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą dobrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Lizbonie to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca. Na szczęście w kursach udział biorą także osoby z innych krajów, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przemienić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Lizbonie to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz lub w przyszłości.