PORTO

Zagraniczne kursy językowe w Porto

Porto jest drugim co do wielkości miastem w Portugalii. Zachwyca pięknymi widokami i niesamowitym, ciepłym klimatem. Pobyt w Porto będzie dla Ciebie wymarzonym wypoczynkiem i okazją do nauki języka portugalskiego, gdy wybierzesz kursy językowe za granicą w Portugalii.

 

InlinguaPorto

 

 

 

 

Kursy:

KURS STANDARDOWY (od 300 €/ tydzień)

– Kurs Indywidualny (od 10 lekcji*/ tydzień)

– Kurs w Mini Grupie (5 lekcji*/ tydzień)

– Kurs Intensywny (30 lekcji*/ tydzień)

*godzina lekcyjna – 60 minut

Minimalny wiek – 16 lat

Rozmiar grupy – max 8 osób

ZAKWATEROWANIE (od 190 €/ tydzień)

– Rodzina goszcząca

 

1717912666-inlingua-porto-photo-800x6001051967338-inlingua-porto-photo-800x600inlingua-porto-porto_1348761127659
 

 

 

 
 

 

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Porto w zasięgu Twojej ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Porto. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla wielu osób właściwie niewyobrażalne. Za sprawą naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym mieście

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Porto to nasza domena. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Twój rozwój we wspaniałym miejscu

Znakomita lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą wybrać jedną z wielu dodatkowych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Inne umiejętności mogą Państwo nabyć także samodzielnie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Porto to taki wspaniały pomysł.

Wspaniały sposób, aby poznać nowe osoby

Czasem sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niezadowalająca. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez najmniejszego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może rozwinąć się w długoletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Porto to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.