SZKOCJA


Szkocja należy do Wielkiej Brytanii, graniczy z Anglią i zajmuje północną część wyspy. Najbardziej znane szkockie miasta to piękne i zabytkowe Edynburg i Glasgow.

Kojarzone ze Szkocją są dudy i kilt, a także whisky. Z tego kraju pochodzi między innymi znana na całym świecie marka Johnnie Walker.

Nauka angielskiego w Szkocji to wyjątkowe doświadczenie. W dużych miastach mieszka duża populacja akademicka z całego świata, można zatem poznać wielu ciekawych ludzi i uczyć się angielskiego w przyjemnej atmosferze. Szkocja oferuje niesamowite zabytki, między innymi zamki i historyczne miasteczka. Jest także doskonałym miejscem do relaksu i zabawy. Osoby wybierające zagraniczne kursy językowe w Szkocji nie będą mogły narzekać na brak atrakcji.

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Szkocjii na wyciągnięcie ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Szkocjii. Najlepszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. Równocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad i zwykłego rozpoczęcia konwersacji. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla wielu osób właściwie niewyobrażalne. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Szkocjii to nasza domena. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale także poznać tę zachwycającą lokalizację, która przypadnie do gustu się każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Twój rozwój w zachwycającym miejscu

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje pasje. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą wybrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Szkocjii to taki rewelacyjny pomysł.

Znakomity sposób, by poznać nowe osoby

Możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem za mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych państw, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przemienić się w wieloletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Szkocjii to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz lub w przyszłości.