EDYNBURG


EDYNBURG – stolica Szkocji, miasto, które słynie z licznych dorocznych imprez oraz festiwali m.in. najsłynniejszy festiwale teatralne – Edinburgh International Festival, Fringe, a także występy orkiestr wojskowych – Military Tattoo. Wybierając zagraniczne kursy językowe w Szkocji warto zastanowić się nad wyborem tego miasta.

 

KIE Logo Stacked Large (Web)

Kaplan International English została założona w 1938 roku przez Stanleya H. Kaplana.
Oferuje najwyższej jakości kursy języka angielskiego w ponad 40 miastach, w 7 krajach anglojęzycznych oraz online. Profesjonalna nauka dopasowana jest do potrzeb każdego z uczniów – zajęcia prowadzone są w określonym temacie: angielski ogólny, intensywny, biznesowy, przygotowanie do egzaminów, praca i nauka.

Kursy:
General English (od 245GBP/tydzień)
– General English (20 godzin*/tydzień)
– Intensive English (30 godzin*/tydzień)
– Vacation English (20 godzin*/tydzień)
Business English (od 270GBP/tydzień)
– English for Business (30 godzin*/tydzień/ 20 lekcji General English + 8 lekcji z Business English + 7 sesji z Nauki Ukierunkowanej)
Exam Preparation (od 235GBP/ tydzień)
– Cambridge Intensive FCE (28 lekcji z Cambridge Exam preparation classes + 7 sesji z Structured Study/ tydzień)
– Cambridge Intensive CAE (28 lekcji z Cambridge Exam preparation classes + 7 sesji z Structured Study/tydzień)
– IELTS Intensive (28 lekcji z IELTS preparation per week + 7 sesji z structured study/tydzień)
– IELTS Supplementary (20 lekcji z General English + 8 lekcji z IELTS preparation + 7sesji z structured study/ tydzień)
* godzina lekcyjna = 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 165GBP/ tydzień)
– Homestay
– Residence

Zobacz broszurę.

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy w Edynburgu w zasięgu Twojej ręki

Kurs językowy za granicą w Edynburgu to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. To również znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Za sprawą naszej pomocy odkryją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym miejscu

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Edynburgu to nasza domena. Dzięki nam nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale także poznać tę zachwycającą lokalizację, która spodoba się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które pomaga Ci się doskonalić

Znakomita lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie znajdą Państwo w mieście. Sprawia to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Edynburgu to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. Jednocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Taka znajomość może przemienić się w długoletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Edynburgu jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się w przyszłości.