BOSTON

BOSTON – najstarsze i najważniejsze pod względem kulturowym miasto w USA. Znajduje się w centrum obszaru metropolitalnego tzw. Wielkiego Bostonu (ang. Greater Boston), w skład którego wchodzą również: Cambridge, Quincy, Brookline, Newton i inne mniejsze miasta. Jest przede wszystkim ośrodkiem naukowym, jak i gospodarczym, co wpływa na jakoś zagranicznych kursów językowych w USA w tym mieście.

 

Sprachcaffe Londyn - logo

Kursy:

General English (od 220USD/tydzień)
– Standardowy (20 godzin*/tydzień)
– Intensywny (30 godzin*/tydzień)
– Superintensywny (40 godzin*/tydzień)
– Part-time (10 godzin*/tydzień)
Business English (od 220USD/tydzień)
– Biznesowy „English for work” (30 godzin*/tydzień/4 lekcje kursu standardowego + 2 lekcje kursu biznesowego)
Exam Preparation (od 240USD/tydzień)
– Egzaminacyjny FCE/CAE (20-30 godzin*/tydzień)
*godzina lekcyjna = 45 minut
Minimalny wiek – 18 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (od 260USD/ tydzień)
– Homestay
– Residence
Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Bostonie to Państwa najlepsza decyzja!

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest udział w kursie językowym za granicą w Bostonie. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami ojczystego kraju. To jednocześnie znakomita sposobność przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Tymczasem z nami rozmowa staje się prawdziwą przyjemnością.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Bostonie to nasza domena. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje pasje. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć także we własnym zakresie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Bostonie to taki wspaniały pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niewystarczająca. Na szczęście w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przemienić się w długoletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Bostonie jest więc w istocie inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się za jakiś czas.