FILADELFIA

FILADELFIA – jest to największe pod względem liczby mieszkańców miasto w Pensylwanii i piąte w kraju, położone w północno – wschodnim wybrzeżu USA. Jest miastem z ośrodkiem handlowym, edukacyjnym, jak i kulturowym.

 

KIE Logo Stacked Large (Web)

Kaplan International English została założona w 1938 roku przez Stanleya H. Kaplana.
Oferuje najwyższej jakości kursy języka angielskiego w ponad 40 miastach, w 7 krajach anglojęzycznych oraz online. Profesjonalna naukai kursy językowe za granicą w USA dopasowane są do potrzeb każdego z uczniów – zajęcia prowadzone są w określonym temacie: angielski ogólny, intensywny, biznesowy, przygotowanie do egzaminów, praca i nauka.

Kursy:

General English (od 385USD/ tydzień)
– General English (20 godzin*/ tydzień + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej)
– Intensive English (20 godzin*/ tydzień + 8 godzin lekcji tematycznych + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej)
– Vacation English (20 godzin*/ tydzień)

Exam Preparation (od 475USD/ tydzień)
– TOEFL (20 lekcji przygotowujących do egzaminu + 15 sesji ukierunkowanych/ tydzień)
– GMAT (12 lekcji przygotowujących do egzaminu + 18 sesji „Structured Study”/ tydzień)

* godzina lekcyjna – 45 minut

Minimalny wiek – 16 lat

Rozmiar grupy – max 15 osób

Zakwaterowanie (od 215USD/ tydzień)
– Homestay

Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Filadelfii to Państwa najlepsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Filadelfii to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Najlepszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. Jednocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla kilku osób wręcz niewyobrażalne. Tymczasem z nami rozmowa staje się czystą przyjemnością.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym mieście

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Filadelfii to nasza specjalność. Dzięki nam nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale również poznać tę zachwycającą lokalizację, która spodoba się każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu albo u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w klimat miasta. Warto wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Twój rozwój w zachwycającym miejscu

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje pasje. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, w czasie których kursanci mogą dobrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Inne umiejętności mogą Państwo nabyć także samodzielnie – korzystając z możliwości dostępnych w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Filadelfii to rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem za mało. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przemienić się w długoletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Filadelfii to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.