LOS ANGELES

LOS ANGELES – drugie pod względem liczby mieszkańców i najludniejsze miasto amerykańskiego stanu Kalifornia. Jest przede wszystkim siedzibą Hollywood – „Światowej Stolicy Rozrywki”.

Miasto zyskało popularność dzięki produkcjom filmowym, programom telewizyjnym, sztukom scenicznym, grom wideo, a także muzyce. Miasto, zamieszkuje szerokie grono słynnych osób powiązanych z tymi branżami. Los Angeles zorganizowało Letnie Igrzyska Olimpijskie w roku 1932 oraz 1984. Zagraniczne kursy językowe w USA w tym mieście będą ciekawym wyborem dla każdego.

 

Sprachcaffe Londyn - logo

Kursy:

General English (od 220USD/tydzień)
– Standardowy (20 godzin*/tydzień)
– Intensywny (30 godzin*/tydzień)
– Superintensywny (40 godzin*/tydzień)
– Part-time (10 godzin*/tydzień)
Business English (od 220USD/tydzień)
– Biznesowy „English for work” (30 godzin*/tydzień/4 lekcje kursu standardowego + 2 lekcje kursu biznesowego)
Exam Preparation (od 240USD/tydzień)
– Egzaminacyjny FCE/CAE (20-30 godzin*/tydzień)
*godzina lekcyjna = 45 minut
Minimalny wiek – 18 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób
Zakwaterowanie (od 230USD/ tydzień)
– Homestay
– Residence
Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Los Angeles to Twoja najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Los Angeles to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Najlepszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. To również znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Natomiast z nami rozmowa staje się prawdziwą przyjemnością.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Los Angeles to nasza zaleta. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Aby poznać oraz lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które pomaga Ci się doskonalić

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą wybrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także samodzielnie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Sprawia to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Los Angeles to rewelacyjny pomysł.

Znakomity sposób, aby poznać nowe osoby

Czasem możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Znajomość z nimi może rozwinąć się w długoletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Los Angeles to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.