MIAMI

MIAMI – miasto w południowo – wschodniej Florydzie, położone na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Miami jest jednym  z najważniejszych centrów światowych handlu międzynarodowego, finansów, mediów, kultury a także rozrywki i sztuki. W 2008 roku magazyn Forbes nadał tytuł Miami jako „najczystsze miasto Stanów Zjednoczonych”, ze względu na całoroczną czystość powietrza, pitnej wody, zadbanych ulic, zielonych obszarów, jak również organizowania programów recyklingowych.
OHLA logo

OHLA jest jedną z wiodących szkół językowych w Miami, a także laureatem kilku nagród akademickich. Posiada 4 kampusy, współpracuje z uniwersytetami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a co najważniejsze posiada 16-letnie doświadczenie, dzięki czemu na kursy językowe za granicą w USA przyjeżdżają młodzi ludzie z całego świata (z ponad 60 krajów). Dodatkowo oferuje kompleksowe kursy języka angielskiego idealne dla studentów, którzy chcą poprawić umiejętności komunikacyjne i nauczyć się mówić po angielsku, jednocześnie wzbogacając wiedzę na temat kultury amerykańskiej.
Kursy:

General English (od 210US$/tydzień)
– Semi – Intensive (20 lekcji/tydzień)
– Intensive (24lekcji/tydzień)
– Super – Intensive (28lekcji/tydzień)
– Semi – Intensive + Exam Preparation (35lekcji/tydzień)

Exam Preparation (od 300US$/tydzień)
– TOEFL Preparation (15 lekcji/tydzień)
– IELTS Preparation (15 lekcji/tydzień)
– Cambridge FCE Preparation 15 lekcji/tydzień)
– Cambridge CAE Preparation (15 lekcji/tydzień)

* godzina lekcyjna – 45 minut

Minimalny wiek – 16 lat

Rozmiar grupy – max 8 osób

Zakwaterowanie (od 125US$/tydzień)
– Open Hearts Residence
– Brickell Residence
– Homestay

Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Miami to Twoja najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Miami to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Równocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic strasznego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Miami to nasza zasługa. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Znakomita lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje zainteresowania. Dla chętnych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport lub gastronomię. Inne umiejętności mogą Państwo nabyć także samodzielnie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w Miami to taki rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, by poznać nowe osoby

Czasem sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niezadowalająca. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez najmniejszego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może przerodzić się w długoletnią przyjaźń i pomóc w dalszej nauce języka. Zagraniczny kurs językowy w Miami to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz lub w przyszłości.