NOWY JORK


NOWY JORK – najludniejsze miasto w Stanach Zjednoczonych i centrum jednej z największych aglomeracji na świecie. Przede wszystkim wywiera znaczący wpływ na światowy biznes, finanse, media, sztukę, modę, badania naukowe, technologię, edukację oraz rozrywkę. Będąc między innymi siedzibą Organizacji Narodów Zjednoczonych, stanowi ważne centrum spraw międzynarodowych i jest powszechnie uważany za kulturalną stolicę świata.

 

Sprachcaffe Londyn - logo

General English (od 220USD/tydzień)
– Standardowy (20 godzin*/tydzień)
– Intensywny (30 godzin*/tydzień)
– Superintensywny (40 godzin*/tydzień)
– Part-time (10 godzin*/tydzień)
Business English (od 240USD/tydzień)
– Biznesowy „English for work” (30 godzin*/tydzień/4 lekcje kursu standardowego + 2 lekcje kursu biznesowego)
Exam Preparation (od 240USD/tydzień)
– Egzaminacyjny FCE/CAE (20-30 godzin*/tydzień)

*godzina lekcyjna = 45 minut

Minimalny wiek – 18 lat
Rozmiar grupy – max 12 osób

Zakwaterowanie (od 370USD/tydzień)
– Homestay
– Residence

Nie zwlekaj i zobacz co mogą zaoferować kursy językowe za granicą w USA.

Zobacz broszurę.

 

Zagraniczny kurs językowy w Nowym Jorku to Państwa najlepsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Nowym Jorku to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami ojczystego kraju. To jednocześnie znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla wielu osób wręcz niewyobrażalne. Natomiast z nami rozmowa staje się czystą przyjemnością.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w Nowym Jorku to nasza zasługa. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Warto wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych pasji. Dla chętnych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a ułatwi to Państwu moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Nowym Jorku to znakomity pomysł.

Znakomity sposób, aby poznać nowe osoby

Możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem za mało. Dzięki temu, iż w kursach biorą udział osoby właściwie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się pozostałych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Znajomość z nimi może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Nowym Jorku jest więc w istocie inwestycją w siebie, która z pewnością opłaci się za jakiś czas.