SAN FRANCISCO

SAN FRANCISCO – miasto i hrabstwo w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych, położone na półwyspie otoczonym Oceanem Spokojnym na zachodzie, zatoką San Francisco na wschodzie i cieśniną Golden Gate na północy. Jest dużym ośrodkiem turystycznym znanym ze swoich atrakcji, m.in. Mostu Golden Gate, więzienia Alcatraz, Coit Tower, tramwajów linowe, fabryki czekolady Ghirardelli czy chińskiej dzielnicy – Chinatown. Charakterystyką miasta są przede wszystkim jego strome wzgórza a także urokliwe ulice w różnych stylach architektonicznych, od wiktoriańskiego do postmodernizmu. Miasto znane również jest ze swoich Uniwersytetów oraz społeczności m.in. latynoskiej, azjatyckiej, która się tam przemieszcza.

 

KIE Logo Stacked Large (Web)

Kaplan International English została założona w 1938 roku przez Stanleya H. Kaplana.
Oferuje najwyższej jakości kursy języka angielskiego w ponad 40 miastach, w 7 krajach anglojęzycznych oraz online. Profesjonalna nauka dopasowana jest do potrzeb każdego z uczniów – zajęcia prowadzone są w określonym temacie: angielski ogólny, intensywny, biznesowy, przygotowanie do egzaminów, praca i nauka.

Kursy:

General English (od 385USD/ tydzień)
– General English (20 godzin*/ tydzień + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej)
– Intensive English (20 godzin*/ tydzień + 8 godzin lekcji tematycznych + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej)
– Vacation English (20 godzin*/ tydzień)

Business English (od 490USD/ tydzień)
– English for Business (20 lekcji General English + 8 lekcji z Business English + 7 sesji Nauki Ukierunkowanej*/ tydzień)

Exam Preparation (od 475USD/ tydzień)
– TOEFL (20 lekcji przygotowujących do egzaminu + 15 sesji ukierunkowanych*/ tydzień)
– GMAT (12 lekcji przygotowujących do egzaminu + 18 sesji „Structured Study”*/ tydzień)

* godzina lekcyjna – 45 minut

Minimalny wiek – 16 lat

Rozmiar grupy – max 15 osób

Zakwaterowanie (od 230USD/ tydzień)
– Homestay
– Rezydencja

Kursy językowe za granicą w USA to szansa na poznanie wspaniałej kultury i nauki nowych rzeczy.

Zobacz broszurę.

 

 

Zagraniczny kurs językowy w San Francisco to Twoja najlepsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w San Francisco to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. Jednocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Za sprawą naszej pomocy odkryją Państwo, że w rozmowie nie ma nic przerażającego.

Miejsce, w którym zyskasz nowe umiejętności

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy w San Francisco to nasza zasługa. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje równocześnie możliwość zamieszkania w hotelu. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej wspaniałej okolicy, bo jest ona tego warta.

Państwa rozwój w zachwycającym miejscu

Znakomita lokalizacja sprawia, iż można tu nie tylko nauczyć się języka, ale także rozwijać swoje pasje. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport lub gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również samodzielnie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą w San Francisco to taki wspaniały pomysł.

Znakomity sposób, by poznać nowe osoby

Możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Dzięki temu, że w kursach biorą udział osoby praktycznie z całego świata, mogą Państwo bez żądnego problemu spróbować uczyć się innych języków obcych. Jednocześnie poznają Państwo zupełnie nowe osoby. Znajomość z nimi może przerodzić się w długoletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Udział w zagranicznym kursie językowym w San Francisco jest więc w istocie inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się za jakiś czas.